Przejdź do treści
Szkolenie spadochronowe dofinansowane przez MON w Aeroklubie Mieleckim (fot. aeroklub.mielec.pl)
Źródło artykułu

Szkolenie spadochronowe dofinansowane przez MON w Aeroklubie Mieleckim

Aeroklub Mielecki im. Braci Działowskich prowadzi nabór na bezpłatne szkolenie spadochronowe, które dofinansowane zostanie przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

Szkolenie skierowane jest do osób zainteresowanych pracą w lotnictwie wojskowym lub cywilnym, w wieku od 14 do 20 roku życia, Szkolenie ma zasięg ogólnopolski.

Zainteresowani proszeni są o składanie dokumentów do dnia 31.05.2015 r. Po weryfikacji dokumentów, do dnia 05.06.2015 r., zostanie przygotowana lista zakwalifikowanych na szkolenie spadochronowe 14 uczestników, w tym 12 osób, które wezmą udział w szkoleniu teoretycznym i praktycznym oraz 2 osoby rezerwowe, które wezmą udział tylko w szkoleniu teoretycznym, a w przypadku rezygnacji osoby zakwalifikowanej przystąpią również do szkolenia praktycznego. Listy zostaną ogłoszone na stronie www.aeroklub.mielec.pl

W ramach kursu spadochronowego zostaną przeprowadzone:
• zajęcia teoretyczne dla 14 uczestników - które odbędą się w dniach 6-7.06.2015 r., zajęcia teoretyczne zakończą się egzaminem, oraz
• zajęcia praktyczne obejmujące: 1 skok spadochronowy metodą na linę (SL) - dla 12 uczestników - w okresie 8-30.06.2015 r., dokładny termin będzie ustalony po zrealizowaniu zadań teoretycznych.

Dzięki dofinansowaniu przez MON każdy uczestnik szkolenia otrzyma bezpłatnie: materiały szkoleniowe, ubezpieczenie OC uczestnika szkolenia, członkostwo w AM w okresie jednego roku kalendarzowego, zaświadczenie o ukończeniu teoretycznego i praktycznego szkolenia spodochronowego.

Więcej informacji w ogłoszeniu–regulaminie rekrutacji oraz na stronie: www.aeroklub.mielec.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony