Wyłoniono zwycięzców Świętokrzyskiego Konkursu Wiedzy o Lotnictwie

Zwycięzca Świętokrzyskiego Konkursu Wiedzy o Lotnictwie (fot. aeroklub.kielce.pl)

W sobotę 3 lutego, w siedzibie Aeroklubu Kieleckiego, odbył się finał IV edycji Świętokrzyskiego Konkursu Wiedzy o Lotnictwie. W pierwszym etapie uczestnicy mieli za zadanie odpowiedzieć na przygotowany zestaw pytań, korzystając z wszelkich możliwych materiałów, by następnie wysłać do Aeroklubu Kieleckiego arkusz konkursowy drogą elektroniczną. Z nadesłanych prac wyłonione zostały 23 osoby, które zostały zaproszone do siedziby Aeroklubu na finałowy etap konkursu.

Uczestnicy zostali oprowadzeni po terenie lotniska Masłów, mieli możliwość zapoznania się ze statkami powietrznymi znajdującymi się w Aeroklubie Kieleckim. Po wysłuchaniu prelekcji uczestnicy przystąpili do rozwiązania testu, wykazali się dużą wiedzą na temat lotnictwa.

Oto lista zwycięzców:
I miejsce – Weronika Krajna
II miejsce – Bartosz Bartoszewski
III miejsce – Jakub Tomczyk
IV miejsce – Dominika Pytlak
V miejsce – Lidia Kowalska

Zwycięzcy zostali nagrodzeni Voucherami na szkolenie teoretyczne ufundowanymi przez Aeroklub. Pierwsze 3 miejsca otrzymały również nagrody specjalne ufundowane przez członków Aeroklubu: Miejsce 3 – Lot zapoznawczy szybowcem, Miejsce 2 – Lot zapoznawczy szybowcem, Miejsce 1 – Voucher na szkolenie praktyczne w wysokości 500 zł. – Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieje, że ze wszystkimi uczestnikami spotkamy się na kwadracie – mówią organizatorzy.

Źródło: Aeroklub Kielecki
comments powered by Disqus