V Świętokrzyski Konkurs Wiedzy o Lotnictwie

V Świętokrzyski Konkurs Wiedzy o Lotnictwie (fot. aeroklub.kielce.pl)

Aeroklub Kielecki pragnie zaprosić wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa świętokrzyskiego w wieku 14-19 lat do udziału w „V Świętokrzyskim Konkursie Wiedzy o Lotnictwie”. Konkurs ma na celu popularyzację lotnictwa w regionie świętokrzyskim oraz zachęcenie młodzieży do rozwijania zainteresowań w tym kierunku.

Oprócz dobrej zabawy, konkurs da możliwość zbliżyć uczestników do podniebnej przygody, dzięki atrakcyjnym nagrodom jakimi są loty zapoznawcze szybowcem (start za wyciągarką i za samolotem) oraz Vouchery w postaci zniżek, które można wykorzystać na Praktyczne Szkolenie Szybowcowe lub Samolotowe w Aeroklubie Kieleckim!

Konkurs składa się z dwóch etapów. Aby wziąć udział w Etapie I, należy udzielić odpowiedzi na pytania umieszczone w formularzu dostępnym na stronie internetowej www.forms.gle/vwbX7XwbsSFtvK3B8

Praca powinna być samodzielna, dopuszczalne i wskazane jest korzystanie z informacji zawartych w literaturze, na stronie organizatora, Internecie, itp. Do oceny uwzględniony będzie tylko pierwszy formularz danego uczestnika. Termin nadsyłania prac konkursowych do I Etapu upływa 8 marca 2020 r.

Do Etapu II kwalifikuje się 20 osób z najwyższym wynikiem z Etapu I. Lista osób zakwalifikowanych do II etapu zostanie opublikowana na stronie konkursu do dnia 10 marca 2020 r.

Etap II odbędzie się w siedzibie Aeroklubu Kieleckiego dnia 14 marca 2020 r. o godz. 12:00. W trakcie Etapu II zabronione jest korzystanie z wszelkich notatek, urządzeń elektronicznych oraz pomocy osób trzecich.

Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych pasjonatów, jak i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z lotnictwem!

Szczegółowe informacje na temat etapów w Regulaminie oraz na stronie Aeroklubu Kieleckiego w zakładce "KONKURS".

Źródło: Aeroklub Kielecki
comments powered by Disqus