Spadochronowe Mistrzostwa Śląska w Gliwicach

Aeroklub Gliwicki
AEROKLUB GLIWICKI zaprasza do wzięcia udziału w Spadochronowych Mistrzostwach Śląska, które odbędą się w dniach 28-29 maja 2011r. na lotnisku w Gliwicach w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej (3 osoby)

KONKURENCJE: celność lądowania dla spadochronów klasycznych, szkolnych i szybkich
Rozgrywanie konkurencji na lotnisku w Gliwicach 4- 6 kolejek o Puchar Prezesa ZPS w Katowicach (zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymają dyplomy, puchary i upominki)
Rejestracja zawodników godz. 9.00-9.30 dn. 28.05.11r.
Rozgrywanie konk. od godz. 10.30 dn. 28.05. do godz. 15.00 dn. 29.05.2011r.
Planowane zakończenie Mistrzostw godz. 16.00.

UWAGA!
W przypadku rozegrania min. 4-ch kolejek w dniu 28.05.2011r , za zgodą zawodników, zakończenie Mistrzostw może być ogłoszone w sobotę.

Wymagane dokumenty :
Polisa ubezpieczeniowa ( dot. skoków spad)
Ważne badania lotniczo-lekarskie
Świadectwo kwalifikacji
Kompletna dokumentacja spadochronów

Wpisowe za udział w zawodach: bez wpisowego Koszt udziału w Mistrzostwach: 6 skoków spadochronowych z AN-2 to koszt 40 zł za skok.

Zawodnicy otrzymają kolację w sobotni wieczór przy ognisku. Wyżywienie i zakwaterowanie na własny koszt. Na lotnisku funkcjonuje kawiarnia. Można korzystać z pola namiotowego oraz sali w budynku z własnym śpiworem (gratis).

Zawodnicy poprzez zgłoszenie udziału w mistrzostwach przyjmują do wiadomości warunki uczestnictwa w zawodach.

Organizator nie przyjmuje na siebie odpowiedzialności za ewentualne wypadki i uszkodzenia sprzętu mogące się wydarzyć w czasie trwania Mistrzostw.

Dodatkowe informacje: strona Aeroklubu Gliwickiego -www.aeroklub.gliwice.pl oraz www.spadochrony.gliwice.pl; instr. spad. Jan Isielenis tel. 600 261 000
Źródło: Aeroklub Gliwicki
comments powered by Disqus