Europejski Festiwal Lotnictwa

AeroExpo Europe, Prague 2010

Wygląda na to, że program kolejnej edycji AeroExpo Europe będzie wyróżniał się nowymi ekscytującymi elementami. Już teraz warto zarezerwować sobie czas, by znaleźć się w dniach 28-30.05. 2010 r. na czeskim lotnisku Pribram (LKPM), nieopodal Pragi.

Organizatorzy liczą na to, że przyszłoroczna impreza stanie się Europejskim Festiwalem Lotnictwa. Między innymi dlatego, postarali się o nowe atrakcje i punkty programu na przyszłoroczną edycję.

Jedną z najciekawszych nowości, jest to, że odwiedzający piloci będą mogli skorzystać z lotów pokazowych (Demo Fly in The Sky) tymi samolotami, które będą wystawiane podczas pokazów.

Popołudniami producenci statków powietrznych w praktyce pokażą, czym wyróżniają się ich produkty. Będzie to jednocześnie część rozrywkowa przepełniona występami i powietrznymi demonstracjami.

Nie zabraknie też części naukowej, czyli seminariów, prezentacji i warsztatów, skupionych wokół najważniejszych bieżących tematów dot. lotnictwa ogólnego.

Pomyślano także o kwestiach organizacyjnych; przylotach, opłatach lotniskowych, noclegach. Organizatorzy zapewniają bezproblemowe procedury i minimalne opłaty lotniskowe dla wszystkich pilotów, którzy przylecą na pokazy. Na stronie internetowej AeroExpo pojawi się też spis bazy hoteli w okolicy lotniska, by ułatwić przybyszom wyszukiwanie noclegu.

AeroExpo Europe 2010 będzie miało, jak dotąd, największą powierzchnię wystawową, z większą liczbą wystawców niż podczas dwóch poprzednich edycji oraz dodatkowym hangarem. W przyszłym roku zaprezentują się wszystkie sektory lotnictwa: od samolotów ultralekkich, lekkich samolotów sportowych, poprzez biznes jety, aż do helikopterów. Dodatkowo wystawiane będą najnowsze produkty i usługi przeznaczone dla pilotów.

Nie zapomniano również o relaksie i zabawie. Wszyscy odwiedzający piloci i wystawcy zaproszeni są we wczesnych godzinach wieczornych na przyjęcia, które będą odbywać się tuż po zakończeniu pokazów.

Więcej informacji na stronie internetowej AeroExpo Europe.

Źródło: AeroExpo Europe
comments powered by Disqus

Komentarze

witam serdecznie
pragnę poinformowąc iz wzorem lat obieglych oraganizujemy juz po raz VI Miedzynarodowe Targi Samolotów Lekkich i Ultralekkich
na naszych targach samoloty wystawców zawsze latały.