Przejdź do treści
Źródło artykułu

Realistyczny symulator lotu od Lockheed Martin

Lockheed Martin wprowadził na rynek najnowszą wersję Prepar3D - oprogramowania do tworzenia symulacji. Wersja v3 daje użytkownikom możliwość budowania realistycznych, rozbudowanych środowisk i scenariuszy, które pozwalają na niemal rzeczywiste wrażenia z latania. Zresztą mowa tu nie tylko o lataniu, bo oprogramowanie pozwala na tworzenie dowolnych symulacji.

Nie ma znaczenia, czy chcesz przygotować symulację lotu pasażerskim odrzutowcem, małym samolotem, promem kosmicznym czy rejs żaglowcem. Prepar3D v3 gwarantuje najwyższy stopień realizmu, a lepsze parametry techniczne i więcej pamięci w stosunku do poprzedniej wersji przekładają się na wszechstronność i wygodę użytkowania.


Wypuszczony na rynek w 2010 roku program Prepar3D został stworzony jako narzędzie do szkolenia m.in.  pilotów lotnictwa GA, pilotów liniowych, wojskowych i służb mundurowych. W przypadku symulacji lotniczych oprogramowanie to pozwala na nieograniczone latanie po całym świecie i interakcje z ponad 24 tys. lotniskami. Możliwa jest symulacja pór roku, dnia, dowolnych warunków pogodowych, takich jak burze czy śnieg oraz awarii technicznych.


Oprogramowanie jest przeznaczone na laptopy, komputery stacjonarne, także tymi wyposażonymi w zestawy wielomonitorowe. Ceny Prepar3D v3 zaczynają się od 200 dolarów. 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.prepar3d.com

 

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony