Podpisz angaż z liniami ExpressJet, otrzymasz 22 tys. USD

Flota samolotów należąca do linii ExpressJet, fot. worldairlinenews.com

Linie ExpressJet Airlines zwiększają zachęty finansowe chcąc przyciągnąć do siebie jak największą liczbę nowych pilotów. Aktualnie, lotnicy, którzy zdecydują się dołączyć do przewoźnika, mogą liczyć na jednorazowy bonus w wysokości 22 tys. USD, a ci z uprawnieniami na typy samolotów wykorzystywanych obecnie przez ExpressJet Airlines, na dodatkowe 5 tys. USD.

W 2019 r. linie ExpressJet planują nabyć 25 nowych samolotów Embraer E175, a także rozbudować flotę obecnie użytkowanych ERJ145 i w związku z tym muszą zatrudnić ponad 600 pilotów. Ci, którzy zdecydują się przejść do ExpressJet, mogą się spodziewać natychmiastowego rozpoczęcia szkolenia i pierwszych lotów za sterami po ok. trzech miesiącach.

"Nadszedł czas, aby dołączyć do ExpressJet" - powiedział wiceprezes ds. operacji lotniczych, Greg Wooley. "Nasz znaczący wzrost w 2019 r. sprawia, że ExpressJet jest linią lotniczą wyboru dla pilotów, którzy chcą uzyskać najwyższe poziomy zachęt finansowych, a także ścieżkę kariery umożliwiającą podjęcie pracy w United Airlines w ramach programu United Career Path. Od listopada 2016 r. z programu i możliwości pracy u tego renomowanego przewoźnika skorzystało już ponad 250 pilotów ExpressJet. 

Źródło: aero-news.net
comments powered by Disqus