CommutAir oferuje zachętę 50 tys. dolarów dla kandydatów na PIC

ERJ145 CommutAir latający dla United, fot. Airliner World

CommutAir, regionalna linia lotnicza świadcząca usługi dla United Express, poinformowała o zwiększeniu zachęty do 50 tys. dolarów dla pilotów, którzy spełnią warunki i obejmą funkcję kapitana w tych liniach (PIC – Pilot In Command).

„Nasz szybki rozwój napędza możliwości w ramach naszej rozszerzającej się działalności, czego potwierdzeniem są kontynuowane dostawy nowych odrzutowców” - powiedział Joel Raymond, dyrektor ds. operacyjnych przewoźnika. „Ten szybki wzrost zwiększył nasze zapotrzebowanie na doświadczonych kapitanów, tak bardzo, że oprócz zachęty w wysokości 50 tys. dolarów, oferujemy natychmiastowe możliwości awansu na to stanowisko dla pilotów spełniających wymagane kryteria”.

Jako jedna z najszybciej rozwijających się regionalnych linii lotniczych, CommutAir zachęca również pilotów możliwością zdobycia odpowiedniego doświadczenia i rozwoju ścieżki kariery.

Wykwalifikowani kandydaci rozpoczynający szkolenie kapitańskie otrzymają w pierwszym roku pracy pensję wraz z łącznym pakietem bonusów w wysokości do 122 tys. dolarów, a w ramach Career Path Program możliwość szybkiego przejścia do United Airlines. W bieżącym roku linie CommutAir obchodzą 30 rocznicę powstania. 

Źródło: aero-news.net
comments powered by Disqus