Przejdź do treści
AERO Friedrichshafen
Źródło artykułu

AERO - największe targi 2010 roku

W dniach od 8 do 11 kwietnia 2010 r. we Friedrichshafen w Niemczech odbędą się lotnicze targi AERO. Menadżer projektu Thomas Grunewald oświadczył, iż wśród amerykańskich przedsiębiorstw napotkał ogromne zainteresowanie średnio i długoterminowym rozwojem na europejskim rynku lotnictwa ogólnego.

Z wielkim zadowoleniem przyjęto informacje o współpracy organizatorów AERO i Sun ’n Fun, oraz koordynacji dat pokazów, co pozwoli większej liczbie firm na udział w obu wydarzeniach. Dla europejskich firm, wystawa AERO stała się najważniejszym przedsięwzięciem z zakresu lotnictwa ogólnego. “Niezwykle cieszy nas aprobata, z jaką spotkaliśmy się ze strony wystawców i zapewnienia, że pojawią się w nadchodzącym roku, cieszy również zapowiedź udziału zupełnie nowych firm”, zauważył Thomas Grunewald.
 
Organizatorzy otrzymali już ponad 200 rezerwacji (lista znajduje się na stronie AERO). “Ta liczba to dobry znak dla naszych przygotowań,” zauważa Grunewald. Po wstępnym sceptycyzmie ze strony niektórych producentów microlightów, widać zmianę nastawienia.
 
Poczynając od przyszłego roku, AERO będzie imprezą coroczną. Jest to strategiczna decyzja, która w świetle konsultacji z rodzimymi i zagranicznymi nabywcami, okazała się właściwa i kluczowa. “Pomysł uzyskał poparcie około 60 procent wystawców z 2007r., co stanowiło bezpieczną podstawę do podjęcia takiej decyzji, a w międzyczasie poparcie jeszcze istotnie wzrosło.

Bazując na najnowszych danych, spodziewamy się od 350 do 400 wystawców,” mówi dyrektor projektu AERO. Stale będą rozwijane działy E-Flight, Helicopter Hangar, lotnictwa biznesowego, microlightów oraz lekkich samolotów sportowych. Wielu producentów jest przekonanych, iż coroczne uczestnictwo w targach AERO, przyczyni się do ich stałego rozwoju.
 
Podczas AERO 2010, zostaną zagospodarowane wszystkie 9 hal, odbędą się konferencje dotyczące rozwoju lotnictwa biznesowego w Europie, ratownictwa lotniczego, a także fora poświęcone helikopterom i E-Flight.

Więcej informacji na stronie AERO 2010.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony