AIR TEDY BEAR "Staszek" odwiedził 4 SLSz

AIR TEDY BEAR "Staszek" odwiedził 4 SLSz (fot. 4.SLSz)

"Staszek" to wyjątkowy miś, który wspiera córkę żołnierza krakowskiej bazy w walce z gózem pnia mózgu.

W ostatnim tygodniu sierpnia żołnierze gościli w dęblińskim garnizonie małego lotnika "Staszka", który został uszyty specjalnie dla małej Amelki, córki żołnierza 8 BLTr, która zmaga się z bardzo ciężką chorobą – guzem pnia mózgu.

Zadaniem Misia jest zdobywanie cennego doświadczenia zarówno podniebnego, jak i naziemne. Lecz to nie jedyne cechy, które czynią go wyjątkowym.

"Staszek" swoją odwagą i podróżami w różne zakątki Polski i świata pomaga małej góralce Amelce, zbiegając fundusze potrzebne do jej kosztownego leczenia. Zostało już bardzo niewiele, aby Amelka mogła wyjechać na dalsze konsultacje do Wiednia i jak najszybciej wróciła do zdrowia.

Dzielny Miś zachęca wszystkich do wsparcia leczenia Amelci poprzez wpłaty na www.zrzutka.pl/zdyxms oraz udział w licytacjach Zbiórka/licytacje dla Amelki Bogdan prowadzonych na facebook'owym profilu Amelki.

  

Jesteśmy dumni, że Staszek odwiedził również 4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego i szkolił się w kręgu naszej braci lotniczej:
• wziął udział w briefingach i odbył loty szkoleniowe z pilotami 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego na M-28 Bryza i PZL-130 Orlik;
• przeszedł szkolenie podstawowe w Wojskowej Straży Pożarnej 41 Bazy Lotnictwa Szkolnego;
• zwiedził Domek Pilota i spotkał się z pilotami Zespołu Akrobacyjnego Biało-Czerwone Iskry.

 

Zachęcamy wszystkich do aktywnego wsparcia małej góralki!

Źródło: 4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego
comments powered by Disqus