Z podziękowaniem za Wielkie Serce od Dowódcy 2. SLT

Zdjęcie z dedykacją/ fot. Mariusz Jakubowski/2 SLT.

W dniu 9 lutego br. z rąk Dowódcy 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego - gen. bryg. pil. Włodzimierza USARKA z podziękowaniem za wielkie serce zestaw wylicytowanych pamiątek lotniczych wraz z dedykacją, odebrał jeden ze zwycięzców prowadzonych aukcji XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Pan Piotr WYRWIAK z Gdyni.

Pan Piotr WYRWIAK jest jednym z dwóch zwycięzców prowadzonych aukcji pamiątek lotniczych. Drugi zwycięzca, który stanie się właścicielem dwóch zestawów gadżetów lotniczych 2 SLT. z uwagi na wyjazd służbowy poza granice Polski otrzyma je z rąk dowódcy, w terminie późniejszym.

Wzorem roku ubiegłego, z myślą o dzieciach z problemami nefro i urologicznymi jednostki 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego zaproponowały pakiet aukcji, których licytacje zakończyły się w dniu 31 stycznia br.

Oprócz wizyt "POCZUJ się jak PILOT F-16" w 31 jak i 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego z mnóstwem niezapomnianych wrażeń i niespodzianek – Dowódca 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego - gen. bryg. pil. Włodzimierz USAREK przekazał na ten szczytny cel trzy zestawy pamiątek lotniczych z dedykacją. A wśród nich: kalendarz ścienny na 2011 rok z wizerunkiem polskiego F-16; medal pamiątkowy wraz z dyplomem oraz oprawione w passpartu zdjęcie samolotu wielozadaniowego F-16.

***

Wizytę "ZOSTAŃ PILOTEM F-16" w 32 BLT. wyceniono na kwotę 18,100 zł., w 31 BLotT. na kwotę 7,500 zł. a trzy zestawy pakietów lotniczych od Dowódcy 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego - gen. bryg. pil. Włodzimierza USARKA wylicytowano na ok. 600 zł każdy. Łącznie zebraliśmy ponad 27,000 zł.

kpt. Marlena BIELEWICZ
oficer prasowy 2 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego
 

Źródło: 2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego
comments powered by Disqus