Przejdź do treści
Wirtualni lotnicy dla WOŚP
Źródło artykułu

Wirtualni piloci dla WOŚP

Z okazji 32-giego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Polscy wirtualni lotnicy mają przyjemność zaprosić wszystkich, na jak do tej pory, największy wspólny lot charytatywny, organizowany w sieci Vatsim LINK.

Wydarzenie rozpocznie się 27 stycznia na lotnisku Fuerteventura o godzinie 1400 UTC (1500 czasu polskiego), skąd zostanie wykonany lot do Katowic.

Transmisje na różnych kanałach partnerskich takich jak CaptainSpeaking, LiveATCdigital, Jetfighter, CptPaffs i innych rozpoczną się około godziny 14.00

CaptainSpeaking LINK

LiveATCdigital LINK

Topski87 LINK

Cpt. Paffs LINK

FlightAviationSimulation LINK

PEYTER76 LINK

FanSim LINK

Do udziału w przedsięwzięciu zaproszeni są nie tylko wirtualni piloci, ale także ich rodziny, znajomi, przyjaciele i wszystkie osoby chcące wesprzeć tę akcję.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, organizatorzy akcji będą zbierali datki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (jako oficjalni zarejestrowani wolontariusze). To doskonała okazja do wsparcia szlachetnego celu WOŚP!

Link do eskarbonki TUTAJ 

W trakcie wydarzenia będzie okazja do posłuchania fascynujących opowieści o lotnictwie i szeroko pojętej awiacji. Ponadto, będzie możliwość zadawania pytań pilotom liniowym i general aviation, dzięki czemu będzie można zgłębić tajniki ich doświadczeń.

Sieć Vatsim to społeczność pasjonatów lotnictwa wirtualnego, działająca na zasadzie symulatora lotu. Obecnie Vatsim liczy sobie ponad 140 tys. aktywnych członków, a jej przesłanie niesie ideę wspólnego dzielenia się pasją lotniczą w wirtualnym środowisku.

Działająca w różnych częściach świata, Vatsim umożliwia symulację realistycznego ruchu lotniczego i interakcję między Pilotami i Kontrolerami ATC, co sprawia, że doświadczenie lotnicze staje się jeszcze bardziej autentyczne.

Organizatorzy zapraszają do dołączenia do społeczności i wspólnego wsparcia WOŚP poprzez fascynującą podróż po wirtualnych przestworzach!

Wirtualni piloci dla WOŚP

Wirtualni piloci dla WOŚP

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony