Przejdź do treści
B777-300ER linii Emirates na drodze kołowania - widok przodu z bliska (fot. Emirates)
Źródło artykułu

Emirates i Etihad Airways będą współpracować co oznacza większy wybór połączeń dla pasażerów

Linie lotnicze Emirates i Etihad Airways podpisały porozumienie o współpracy. Zapewnią podróżnym dodatkową możliwość wyboru tras podczas wizyty w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Pierwsza w historii umowa między dwoma przewoźnikami ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich ma zwiększyć ruch turystyczny do ZEA z najważniejszych rynków krajowych dzięki umożliwieniu turystom odwiedzenia więcej niż jednego miejsca w ramach jednej podróży.

Tego lata klienci obu linii będą mogli kupić jeden bilet na lot do Dubaju lub Abu Zabi, z możliwością wygodnego powrotu przez drugie lotnisko. Nowa umowa zapewnia również podróżującym, którzy planują zwiedzanie ZEA, elastyczność wynikającą z możliwości zakupu biletu w jednym miejscu na całą podróż oraz wygodnej odprawy bagażowej.

Na początek "każdy z przewoźników skupi się na przyciąganiu turystów do ZEA poprzez rozwój połączeń interline z wybranych punktów w Europie i Chinach" - czytamy w komunikacie linii lotniczej Emirates w tej sprawie. Umowa typu "open jaw" pozwoli odwiedzającym na pokonanie jak największej odległości podczas zwiedzania Abu Dhabi, Dubaju lub innego emiratu, bez konieczności lotu powrotnego przez lotnisko docelowe.

Czytaj całość artykuł na stronie www.rp.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony