Przejdź do treści
Źródło artykułu

XII Chełmżyński Festiwal Modelarski

Modelarnia COMBAT z Chełmży zaprasza na XII Chełmżyński Festiwal Modelarski, który odbędzie się w dniach 20-21.07.2024 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Chełmży, przy ul. Hallera 17.

Celem festiwalu jest popularyzacja modelarstwa redukcyjnego, wymiana doświadczeń pomiędzy modelarzami, nawiązywanie nowych kontaktów pomiędzy klubami, miastami i modelarzami, prezentacja modeli mieszkańcom Chełmży.

W festiwalu biorą udział modelarze indywidualni, kluby modelarskie i stowarzyszenia modelarskie. Na festiwal można zgłaszać modele plastikowe i modele kartonowe. Każdy uczestnik może zgłosić do festiwalu dowolną ilość modeli, do wyróżnienia uwzględniany będzie najlepszy model uczestnika w danej klasie. Dokumentacja nie jest wymagana.

Na festiwalu obowiązuje podział na kategorie wiekowe: młodzik (do 12 lat), junior (do 18 lat) i senior (powyżej 18 lat). Wyróżnieni modelarze otrzymają medale i dyplomy, będą również przyznawane puchary specjalne. Organizator nie pobiera opłat startowych.

Modele można zgłaszać elektronicznie do 18.07.2024 r. do godz. 23:59:
•  Zgłoszenia Modeli Kartonowych
•  Zgłoszenia Modeli Plastikowych
Można też zgłosić model na miejscu w godz. 9:00 - 13:00.

Więcej informacji na stronach https://modelwork.pl, https://www.facebook.com/combatchelmza/?locale=pl_PL oraz na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/917123023211754

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony