Przejdź do treści
Źródło artykułu

Wylicytuj lot samolotem Jak-12A lub Cessna by pomóc maleńkiej Oli

Ciągle trwa walka o środki na leczenie malutkiej Oli, u której lekarze zdiagnozowali poważny nowotwór. Środowisko lotnicze coraz bardziej włącza się, aby pomóc w tej walce.

Tym razem lotnicy zaproponowali lot klasycznym nostalgicznym samolotem z roku 1960. Klasyk wśród klasyków na naszym niebie – Jak-12A.

Lot odbędzie się z lotniska Szczecin Dąbie po wcześniejszym umówieniu (pogoda , dostępność pilota i samolotu)  do dnia 01.06.2023 r.

Lot przewidziany jest dla 3 osób o wadze do 90kg i wieku powyżej 18 lat. Czas lotu 30 min. W przypadku odstępstw wymagana jest konsultacja z pilotem.

Lot samolotem Jak-12A można licytować do 17 listopada 2022 r. Więcej informacji na stronie www.allegro.pl

Również Aeroklub Włocławski włączył się w pomoc dla maleńkiej Oli i zaprasza na lot pełen wrarzeń samolotem Cessna! Lot to świetna okazja i możliwość zawieszenia oka nad pięknem ziemskiego padołu widzianego z lotu ptaka.

Lot odbędzie się z lotniska Kruszyn po wcześniejszym umówieniu (pogoda, dostępność pilota i samolotu) do dnia 31.08.2023 r.

Lot przewidziany jest dla 1 osoby. Czas lotu 20 min.

Lot samolotem Cessna można licytować do 16 listopada 2022 r. Więcej informacji na stronie www.allegro.pl

Licytacje obu lotów zorganizowane są w wyjątkowo w słusznym celu, ratujemy zdrowie malej Oli: www.kawalek-nieba.pl/ola-pedziak/

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony