Przejdź do treści
Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych Przysietnica (kadr z filmu na youtube.com)
Źródło artykułu

VIII Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych Przysietnica 2023

Zapraszamy modelarzy do udziału w ósmej edycji Podkarpackiego Konkursu Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych Przysietnica, który odbędzie się w dniach 23-24 września 2023 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy.

Cele imprezy jest promocja modelarstwa, jako sposobu spędzania czasu wolnego; popularyzowanie modelarstwa wśród mieszkańców regionu, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży; rozwój zdolności manualnych i artystycznych; poszerzenie wiedzy z zakresu techniki, konstrukcji oraz historii; wymiana doświadczeń między modelarzami w różnym wieku; aktywizacja społeczności lokalnej na promocję swojego regionu.

Konkurs ma charakter otwarty. Mogą w nim startować modelarze indywidualni i zrzeszeni z modelami kartonowymi i plastikowymi (i nie tylko) z całego znanego wszechświata.

Każdy modelarz do konkursu może wystawić dowolny model wykonany w swojej karierze z wyłączeniem modelu nagrodzonego w poprzednich edycjach konkursu – te będą stanowiły wystawę. Uczestnik konkursu może wystawić maksymalnie 2 modele w danej klasie.

Kategorie wiekowe:
•  Młodzik – do lat 13 włącznie (rok urodzenia 2010),
•  Junior – od 14 do 18 lat włącznie (rok urodzenia 2005),
•  Senior – od 19 lat.

Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać pod adresem: chudzma@op.pl nr telefonu: Marcin 693-350-705.

Więcej informacji również na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony