Spotkanie z CEL-em - warsztaty z elementami wycieczki po lotnisku

Spotkanie z CEL-em - warsztaty z elementami wycieczki po lotnisku, fot. Krakow Airport

10 czerwca 2019 r. rozpoczyna się w Krakowie 9. Małopolski Festiwal Innowacji - wyjątkowa okazja do rozmów z przedsiębiorcami i naukowcami, specjalistami z wielu branż, którzy odsłaniają kulisy działalności nietypowych firm i niezwykłych miejsc. Centrum Edukacji Lotniczej, wpisując się w  specjalizację regionu (przemysły czasu wolnego oraz innowacyjne technologie) specjalnie z tej okazji przygotowało otwarte zajęcia pn. „Spotkanie z CEL-em - warsztaty z elementami wycieczki po lotnisku”. W trakcie spotkania dowiemy jak wygląda praca lotniska od środka.

Uczestnicy będą mieli okazję poznać Centrum Edukacji Lotniczej uczestnicząc w specjalnie przygotowanej na tę okazję grze. Nie zabraknie również emocji związanych z możliwością wcielenia się w rolę pracowników Służby Ochrony Lotniska, czy agenta obsługi naziemnej.  Porozmawiamy też o szybko rozwijających się urządzeniach hi-tech, które mogą wspomóc pracę lotnisk i samolotów przyszłości, takich jak VR, wykrywacze kłamstw, systemy lotnicze i roboty. To wszystko już 10 czerwca w godz. 17:00 - 20:00 oraz 12 czerwca w godz. 17:00 - 20:00.


Uwaga: obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc za pośrednictwem kalendarza rezerwacji (LINK)  Ilość uczestników ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: Port Lotniczy Kraków
comments powered by Disqus