Przejdź do treści
SKYWAYRUN – bieg po pasie startowym Portu Lotniczego Gdańsk 2023 (fot. monsterevent.pl)
Źródło artykułu

SKYWAYRUN – bieg po pasie startowym Portu Lotniczego Gdańsk, ruszyły zapisy

Zapraszamy na kolejną edycję biegu po pasie startowym Portu Lotniczego w Gdańsku. Właśnie ruszyły zapisy. Spieszcie się, bo pakiety startowe rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Bieg odbędzie się w nocy z dnia 20.05.2023r. na 21.05.2023r. o godzinie 01:00. Z uwagi na to, że bieg odbywa się na działającym lotnisku, jego rozpoczęcie nastąpi po ostatnim lądowaniu samolotu.

Długość trasy to około 5 km. Trasa zostanie wyznaczona na terenie Portu Lotniczego Gdańsk(w miarę możliwości technicznych droga startowa, drogi kołowania i płyty postojowe). Informacje na temat trasy i jej plan zostaną opublikowane na stronie internetowej www.skywayrun.pl

Zawodnicy będą klasyfikowani w kategoriach OPEN kobiet i mężczyzn, wiekowych kobiet i mężczyzn.

W biegu może wziąć udział do 3500 osób. Organizator pozostawia 100 pakietów do dyspozycji własnej i Portu Lotniczego Gdańsk.

Zapisy i opłaty:
• zapisy i opłata wniesiona do 10.04.2023 r. – 79zł;
• zapisy i opłata wniesiona po 10.04.2023 r. – 99zł.

Pakiet obejmuje: koszulkę techniczną; pamiątkowy medal na mecie (po ukończeniu biegu); numer startowy z chipem do pomiaru czasu; kartę identyfikacyjną Portu Lotniczego Gdańsk (boarding pass); workoplecak do spakowania pakietu startowego.

Lista  startowa  będzie  otwarta  do  wyczerpania  limitu  miejsc,  ale  nie  później  niż  do 20.04.2023 r. Zapisy w dniu biegu nie będą prowadzone.

Nagrody w formie rzeczowej zyskają osoby, które zajęły miejsca od I do III w klasyfikacji Open, w klasyfikacjach wiekowych: K/M 20, K/M 30, K/M 40, K/M 50, K/M 60+. Dla zwycięzców przewidziane są dodatkowo wyróżnienia w formie statuetek.

Jeśli marzyliście kiedykolwiek o znalezieniu się na płycie Portu Lotniczego Gdańsk, to gorąco zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym, nocnym biegu po pasie startowym Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy na dystansie 5KM. Będzie odlot!

Wszystkie szczegóły znajdziecie w Regulaminie, na stronie www.skywayrun.pl, www.monsterevent.pl oraz na profilu facebookowym SKYWAYRUN.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony