Przejdź do treści
Źródło artykułu

Sikorski Model Show 2022 w Stalowej Woli

Zapraszamy modelarzy na kolejną, ósmą edycję Sikorski Model Show! Imprezę pełną wydarzeń i atrakcji dla każdego. W tym roku organizatorzy postanowili zorganizować również imprezę jednodniową. Impreza odbędzie się 11.06.2022 r. w nowo otwieranym Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego, przy ul. Hutniczej 17 w Stalowej Woli.

Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć modelarze indywidualni oraz zrzeszeni. Celem Konkursu jest popularyzacja modelarstwa i wiedzy historycznej wśród dzieci i młodzieży.

Konkurs zostanie rozegrany w dwóch grupach:
1. Festiwalowa: z podziałem na klasy modeli oraz klasy wiekowe junior/senior – komisja sędziowska ocenia zgodnie z zasadą "podoba się – nie podoba się", w tej grupie nie jest wymagana dokumentacja,
2. Konkursowa: Konkurs Sikorski – konkurs punktowany, do zgłoszonego modelu należy dołączyć dokumentację.

Rywalizacja będzie sie odbywała w podziale na grypy wiekowe: Junior – do lat 18, Senior – powyżej 18 lat. Opłatą startową będzie bilet wstępu do Muzeum COP dla grupy Festiwalowej, oraz dla grupy Konkurs Sikorski, bez względu na ilość zgłaszanych modeli, tylko dla kategorii Senior – startujący w kategorii Junior zwolnieni są z opłaty startowej.

Aby wziąć udział w Konkursie oraz Festiwalu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w formie elektronicznej do dnia 9.06.2022 r. do godziny 24:00.

•  formularz zgłoszeniowy na Festiwal

•  formularz zgłoszeniowy na Konkurs

Sikorski Model Show to znana impreza dla ludzi z pasją, idealne miejsca do spotkań dla rodzin! Konkurs modelarski, grupy rekonstrukcyjne, wystawa karykatury lotniczej A. Olejniczaka, zwiedzanie nowego muzeum COP z przewodnkiem, giełda modelarska, pokazy modelarskie i wiele więcej – to wszystko w jednym miejscu! Zapraszamy 11.06.2022 r. do Stalowej Woli. Początek imprezy o godzinie 8:00.

Organizatorzy liczą, że Konkurs w Stalowej Woli odwiedzi liczne grono modelarzy z ich wspaniałymi projektami.

Więcej informacji w regulaminie na stronie www.modelwork.pl oraz na stronie Sikorski Model Show.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony