Przejdź do treści
Piknik Lotniczy w Jeżowie Sudeckim (fot. TV DAMI Jelenia Góra)
Źródło artykułu

Piknik Lotniczy w Jeżowie Sudeckim

W imieniu organizatorów zapraszamy na Piknik Lotniczy, który odbędzie się w dniach 20 – 21 maja 2023 r. na Górze Szybowcowej w Jeżowie Sudeckim. Przewidzianych zostało wiele atrakcji. Początek imprezy o godzinie 9:00.

Podczas pikniku swoje umiejętności zaprezentuje Sebastian Kawa – wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy w Szybownictwie.

Dla fanów lotnictwa, którzy przybędą w tych dniach na Górę Szybowcową czekać będą loty balonem na uwięzi, demonstracja statków powietrznych w locie, pokazy sprzętu lotniczego oraz skoki spadochronowe w tandemie.

Dla dzieci przygotowano symulator lotów, warsztaty modelarskie wraz z konkurencjami modelarskimi. Będą też loterie fantowe.

Będzie też pokaz sprzętu Grupy Karkonoskiej GOPR i dolnośląskiej policji, a także pokaz sprzętu do ratownictwa medycznego Divemed.

Nie zabraknie też oprawy muzycznej. Podczas Pikniku odbędzie się koncert w stylu Country zagra zespół muzyczny Droga na Ostrołękę.

Organizatorami Pikniku Lotniczego są: Gmina Jeżów Sudecki, Euroregionalne Centrum Modelarskie w Jeżowie Sudeckim, Aeroklub Jeleniogórski, Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Telewizja DAMI.

Zapraszamy wszystkich na dwa dni świetnej zabawy! Wstęp wolny!

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony