Ostatnia chwila na rejestrację teamu do Red Bull Konkurs Lotów 2019

Red Bull Konkurs Lotów (fot. redbull.com)

Red Bull nadal szuka asów przestworzy. Zagraj w grę i wyślij zgłoszenie maksymalnie czteroosobowego teamu do wtorku do północy.

3 i 4 sierpnia w Gdyni czeka nas pełen atrakcji weekend, którego punktem kulminacyjnym będzie niedzielny Red Bull Konkurs Lotów. To ostatni dzwonek dla kreatywnych konstruktorów, którzy chcą pochwalić się światu zbudowaną przez siebie latającą machiną i zapisać kolejny rozdział w historii lotnictwa!

Team można zgłosić tylko do wtorku 14 maja, do północy. Wystarczy wejść na stronę www.redbullkonkurslotow.pl, zagrać w grę i wypełnić formularz rejestracyjny.

Po wypełnieniu zgłoszenia w formularzu internetowym, maksymalnie czteroosobowy zespół będzie miał jeszcze dwa tygodnie na dopracowanie koncepcji, przeniesienie jej na papier i wysłanie do organizatora. Czas nadsyłania projektów upływa 28 maja. Potem prace oceni jury. W panelu sędziowskim zasiądą m.in. Natalia Nykiel, Adam Małysz, Łukasz Czepiela i Filip Chajzer, którzy wybiorą 37 najbardziej kreatywnych i mających szanse na daleki lot konstrukcji. Dodatkowo, 3 zespoły zostaną wybrane przez publiczność w głosowaniu internetowym.

Cały artykuł czytaj na stronie www.redbull.com

Źródło: redbull.com
comments powered by Disqus