Moto Orkiestra po raz kolejny wspólnie z Dzielnicą Bemowo

Podpisanie porozumienia pomiędzy Automobilklub Polski i Urzędem Dzielnicy Bemowo (fot. Urząd Dzielnicy Bemowo)

4 stycznia 2019 r. w siedzibie Automobilklubu Polski miało miejsce podpisanie porozumienia pomiędzy Automobilklub Polski i Urzędem Dzielnicy Bemowo.

Prezes Romuald Chałas i Burmistrz Maciej Lasek swoimi podpisami oficjalnie przypieczętowali wspólne przygotowania do organizacji 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już 13 stycznia.

Podczas podpisywania porozumienia obecny był również Rafał Woźnicki Prezes Zarządu Aeroklub Warszawski.

Zapraszamy 13 stycznia 2019 roku do udziału w Moto Orkiestrze 2019, która odbędzie sie na Autodromie Bemowo. Jest ona największą charytatywną imprezą motoryzacyjną organizowaną w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez Automobilklub Polski.


Na zdjęciu od lewej: Rafał Woźnicki Prezes Zarządu Aeroklub Warszawski, Prezes Automobilklubu Polski Romuald Chałas i Burmistrz Maciej Lasek (fot. Urząd Dzielnicy Bemowo)

Na warszawskim Autodromie Bemowo, znanym m.in. z RAJD BARBÓRKA, w ciągu całego dnia odbywać się będą licytacje przejazdów samochodami rajdowymi i wyścigowymi, po specjalnie na tą okazję przygotowanej trasie.

Podczas Moto Orkiestry, każdy maniak motoryzacji, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie, począwszy od mini torów wyścigowych przeznaczonych dla dzieci, czy profesjonalnym symulatorze wyścigowo/rajdowym, a skończywszy na przejażdżkach samochodami rajdowymi o mocy przekraczającej 500 koni mechanicznych.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.


Przeczytaj również:
Lotnicze Aukcje WOŚP 2019 - aktualizacja

Źródło: Urząd Dzielnicy Bemowo
comments powered by Disqus