Przejdź do treści
Mistrzostwa Polski F1N (fot. Włodzimierz Wroński)
Źródło artykułu

Mistrzostwa Polski Modeli Szybowców Halowych F1N w Bojszowach

Gliwickie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych, Aeroklub Polski oraz Gmina Bojszowy zapraszają modelarzy do udziału w Mistrzostwach Polski Modeli SzybowcówHalowych F1N, które odbędą się w dniu 4 grudnia 2022 r. w Hali Sportowej przy ul. Św. Jana w Bojszowach.

Zawodyrozegrane zostaną w klasie F1Nz podziałem na kategorie wiekowe: Senior F1N, Junior F1N, Junior młodszy F1N, Młodzik F1N/M, Młodzik F1N, Młodziczki F1N/M, Młodziczki F1N. Zawodnicy muszą posiadać ważną Licencję Sportową FAI wydaną przez Aeroklub Polski, nie dotyczy startujących w kategorii młodzików.

Opłaty startowe (płatne gotówką w trakcie rejestracji) kształtują się następująco: 50 zł – Senior, 25 zł – Junior, 0 zł – Junior Młodszy, 0 zł – Młodzicy, 0 zł – Młodziczki.

Zgłoszenia zawodników należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 01.12.2022 r. na adres biuro@gsml.gliwice.pl

Modele muszą być oznakowane zgodnie z obowiązującymi przepisami zawartymi w FAI SportingCodeSection 4 – Aeromodeling Volume F1 Free Flight Model Aircraft.

Nagrody sportowe: za miejsca indywidualne 1-3 w każdej kategorii: Medale i dyplomy, za miejsca drużynowe 1-3 w każdej kategorii (punktacja drużynowa zostanie rozegrana jeżeli zgłosi się min pięć drużyn w danej kategorii wiekowej).

Więcej informacji w Biuletynie organizacyjno-sportowym.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony