Przejdź do treści

Hubert Meronk nowym wiceprezesem PAŻP

Hubert Meronk, menedżer z szerokim doświadczeniem, prezes, członek zarządów i dyrektor zarządzający spółek z branży transportowej, bankowej, lotniczej i doradczej został nowy wiceprezesem Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Będzie odpowiadał za obszar finansowy i administracyjny.

Z sukcesem zrealizował szereg projektów strategicznych i transformacyjnych. Na nowym stanowisku wykorzysta liczne międzynarodowe doświadczenia oraz menedżerskie nastawienie na budowę rozwiązania oraz osiąganie wyników. Entuzjasta dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, ze szczególnym akcentem na wartości biznesowe, etyczne i wysoką jakość realizowanych zadań.

Nowy wiceprezes PAŻP jest również autorem artykułów i prelegentem na wielu konferencjach i debatach a także prowadzi szkolenia z zakresu perswazji, technik negocjacji oraz komunikacji. Posługuje się biegle językiem angielskim i norweskim.

W latach 2021-2024 był także prezesem polskiej spółki Siemens Mobility. Jako członek zarządu Metra Warszawskiego sp. z o.o. w latach 2017-2021 wdrożył platformę ERP wraz z nowym modelem procesowym. Jako członek zarządu Banku Pocztowego SA w latach 2015-2016 zaimplementował ład korporacyjny na bazie metodyki Weill-Ross, a jako dyrektor informatyki w PLL LOT w latach 2007-2009 wdrożył platformę sprzedaży Revenue Management System

Ukończył University Texas w Dallas w USA a także Østfold University Collage w Norwegii.

FacebookTwitterWykop

Nasze strony