Przejdź do treści
Źródło artykułu

Giżycko Air Show zmienia się w Festiwal Wiatru Giżycko

Urząd Miejski w Giżycku poinformował, że Giżycko Air Show zamienia się w Festiwal Wiatru Giżycko! Nową odsłonę imprezy, z nowymi atrakcjami i nową nazwą zaplanowano na 23 sierpnia 2024 r. Już dziś zapraszamy na Plażę Miejską w Giżycku!

Pilotażowa impreza pod nazwą Giżycko Air Show Prolog odbyła się na zakończenie zeszłorocznych wakacji. Wydarzenie zgromadziło na giżyckiej plaży prawdziwych miłośników awiacji i zrobiło duże wrażenie na mieszkańcach i gościach.

Na giżyckim niebie prezentowali się m.in. skoczkowie spadochronowi, wiatrakowce, motoparalotnie, śmigłowiec, flyboardziści, szybowce. To wszystko w akompaniamencie pokazów pirotechnicznych i wspaniałej muzyki. Nie przeszkodziła kapryśna pogoda, ani krótki czas na organizację wydarzenia. Wszystko dopięto na ostatni guzik, tak by widzowie mogli w pełni cieszyć się wspaniałymi pokazami. Giżyckie niebo rozbłysło na koniec wakacji!

Giżycko Air Show Prolog nominowane jest w prestiżowym konkursie Cumulusy w kategorii WYDARZENIE/ORGANIZATOR! Można docenić to wydarzenie i zagłosować do 31 stycznia 2024 r.

Wraz z zaproszeniem na tegoroczną edycję organizatorzy przygotowali wideopodsumowanie prologu.
 

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony