Przejdź do treści
DroneTech World Meeting 2022 (fot. dronetech-poland.com)
Źródło artykułu

DroneTech World Meeting 2022

Przyszłość zaczyna się teraz! DroneTech World Meeting – wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć.

W dniach 3-4 listopada 2022 roku, w Hotelu Copernicus, w Toruniu odbędzie się już 7. edycja DroneTech World Meeting. Wyjątkowe, międzynarodowe spotkanie profesjonalistów, pasjonatów i wszystkich zainteresowanych tematyką dronów – pojazdów, systemów bezzałogowych i autonomicznych.

Międzynarodowa giełda kooperacyjna, pokazy, ekspozycje, wykłady, panele dyskusyjne. Połączenie nauki, biznesu i śmiałych wizji rozwoju. Jednym słowem: gratka dla wszystkich, którzy chcą poznać najnowsze osiągnięcia branży dronowej lub dołączyć do jednego z wielu projektów badawczych, rozwojowych i biznesowych z zastosowaniem dronów. 

Gwarantowane: ogromna dawka wiedzy, inspiracji i doskonała atmosfera. Wstęp wolny.

Już po raz siódmy przedstawiciele nauki i biznesu z kilkunastu państwa świata spotkają się w Toruniu, by wymienić się osiągnięciami, wiedzą, doświadczeniami i pomysłami w zakresie tworzenia i rozwoju pojazdów oraz systemów bezzałogowych i autonomicznych. Sukces poprzednich edycji Dronetech World Meeting powoduje, że z roku na rok wzrasta liczba uczestników (w ciągu dwóch dni ok. 4 tys. osób offline i 5 tys. online) oraz wystawców i prelekcji. Dzięki temu rośnie społeczność innowatorów i profesjonalistów, którzy o poważnych tematach mogą rozmawiać  w swobodnej, przyjaznej atmosferze.

Naszą misją jest tworzenie corocznej platformy spotkań offline i online, dzięki której uczelnie, przedstawiciele różnych branż, instytucji i pasjonaci mogą swobodnie dzielić się swoimi osiągnięciami i pomysłami oraz podejmować współpracę na rzecz dalszego rozwoju nowych rozwiązań  oraz ich odpowiedzialnego wykorzystywania zarówno w zakresie technologicznym, legislacyjnym, jak i metodologii użytkowania w zależności od przeznaczenia

Podczas tegorocznego, siódmego DroneTech World Meeting, pojawią się przedstawiciele takich branż jak: Transportowej, Energetycznej, Obronnej, Ochrony środowiska, Geodezyjnej, Rolniczej, Foto-video.

W Strefie Expo nie zabraknie też producentów z Polski i zagranicy (m.in. z Chin, Kenii) dronów oraz akcesoriów i oprogramowania. Spotkasz również przedstawicieli ośrodków szkoleniowych i aeroklubów, służb mundurowych i uczelni wyższych. Jeśli natomiast interesuje Cię zdobycie cennych kontaktów dla potencjalnej współpracy z firmami w branży dronowej, koniecznie odwiedź giełdę kooperacyjną, w której co roku uczestniczy ok. 80 przedstawicieli firm z ok. 20 państw świata. DroneTech World Meeting to także doskonała okazja dla entuzjastów nowych technologii, którzy korzystają lub dopiero planują zakup pierwszego drona, by zdobyć wiedzę na temat bezzałogowców, ich aplikacji, a także ich bezpiecznego użytkowania zarówno w zakresie rekreacyjnym jak i gospodarczym

Oprócz tego ciekawe wykłady, pokazy, dyskusje i wiele innych atrakcji.

Przyjdź na 7. DroneTech World Meeting i dowiedz się wszystkiego o dronach. Poznaj najnowsze nowinki techniczne, zdobądź cenne kontakty, wymień się pomysłami i baw się przy tym świetnie.

Rejestracja na stronie www.dronetech-poland.com/formularz-rejestracyjny-dt2022/

Widzimy się 3-4 listopada 2022r., w Toruniu Wstęp wolny.

Więcej informacji na stronie www.dronetech-poland.com

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony