Przejdź do treści
Źródło artykułu

Budżet Obywatelski – zagłosuj na "Nowy Targ – miasto wysokich lotów"

To jedno z najciekawszych zadań, na które można oddać swój głos w ramach 7. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, w ramach którego mieszkańcy Małopolski zdecydują na co przeznaczyć 16 mln złotych. Głosowanie trwa do 14 czerwca br., zatem czasu zostało już niewiele.

Celem zgłoszonego przez inicjatora zadania "Nowy Targ – miasto wysokich lotów" jest zwiększenie atrakcyjności oferty turystycznej regionu poprzez popularyzację lotnictwa sportowego oraz modelarstwa lotniczego.

Zadanie organizowane będzie na jednym z najpiękniejszych lotnisk w Polsce, z Tatrami w tle – czyli lotnisku miejskim w Nowym Targu. Ideą wnioskodawcy jest, aby mieszkańcy i wypoczywający w regionie Małopolski Południowej mieli możliwość skorzystania z atrakcji, które oferuje nowotarskie lotnisko. 

Jeżeli zależy Ci na:

  • popularyzacji lotnictwa sportowego i modelarstwa lotniczego
  • zwiększeniu atrakcyjności Nowotarskiego Pikniku Lotniczego poprzez organizację prezentacji znanych pilotów, a także widowiskowe pokazy w locie śmigłowców, samolotów i szybowców

Warto zagłosować na Nowy Targ - miasto wysokich lotów, posiadające najpiękniejsze lotnisko w Polsce.

Instrukcja głosowanie on-line: 
https://bo.malopolska.pl/ -> zakładka „Głosowanie” -> wybrane zadanie regionalne – Region Małopolska Południa – powiat nowotarski -> wybieramy zadanie MPD 25 – Nowy Targ – miasto wysokich lotów 
--->Nowy Targ – miasto wysokich lotów (MPD 25)

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony