Przejdź do treści
Źródło artykułu

Antidotum Airshow Leszno 2024 coraz bliżej

Za niecałe dwa tygodnie fani lotnictwa spotkają się na Antidotum Airshow Leszno 2024. Organizatorzy przygotowali dla nich około 7 godzin pokazów każdego dnia. Będą wojskowi i cywilni uczestnicy z całej Europy, pokazy dzienne i nocne, muzyka na żywo i cała masa pirotechniki. To wszystko i w piątek i w sobotę (21 i 22 czerwca)!

Organizatorzy do ostatniej chwili dokładają atrakcje. Ostatnio poinformowali, że po raz pierwszy na polskich pokazach lotniczych zaprezentuje się australijski mistrz akrobacji Aarron Deliu! Aarron z sukcesami bierze udział w zawodach i wyścigach lotniczych na całym świecie i w Lesznie zaprezentuje wyjątkowy pokaz dzienny z niespodzianką. Absolutny rarytas i pierwszy raz australijskiego uczestnika w Antidotum.

Na leszczyńskim lotnisku czarowali miłośników lotnictwa na poprzednich edycjach i oczarują widzów również w tym roku! Blanix-Team ze stajni Red Bull wykona przepiękny pokaz wieczorno-nocny z pirotechniką.

(fot. Marcin Chmielecki)

Antidotum łączy żywioły! Znacie nas przede wszystkim z wykorzystania ognia, ale ci uczestnicy zrzucą na Lotnisko Leszno wieeele litrów wody. Dwa samoloty M18 Dromader z Mieleckich Zakładów Lotniczych dadzą świetne show 21 i 22 czerwca! – zapowiadają organizatorzy.

Ale na tym nie koniec atrakcji. Dodają jeszcze jeden z najbardziej szalonych i efektownych pokazów nocnych! Paweł "Lojak" Kozarzewski szykuje spektakularne nocne show z ogromem pirotechniki. Nie mieliśmy jeszcze okazji oglądać Lojaka w Lesznie w takim wydaniu, ale organizatorzy gwarantują, że będzie moc!

Organizatorzy cisną do końca z mocnymi ogłoszeniami. Legenda Sił Powietrznych RP – TS-11 Iskra! Po raz pierwszy w Lesznie, od razu w spektakularnym pokazie nocnym z pirotechniką.

(fot. Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła)

Przepiękna i kultowa Iskra w zjawiskowym biało-czerwonym malowaniu zagrzmi na wieczornym leszczyńskim niebie i odpali ogrom materiałów pirotechnicznych! Pokaz nocny samolotu odrzutowego to na świecie rzadkość, absolutny rarytas! Co więcej, czy wyobrażacie sobie jak genialnie będzie się mienić biało-czerwona Iskra pośród wszechobecnych... iskier?

Nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że TS-11 Iskra to dama polskiego lotnictwa. Oblatana w 1960 roku, przez dekady służyła w polskim wojsku. Iskry zostały wycofane ze służby w Siłach Powietrznych RP w 2022 roku, ale dzięki fenomenalnej ekipie z Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła do dziś możemy podziwiać te maszyny na niebie.

Organizatorzy właśnie zaprezentowali program Antidotum Airshow Leszno 2024. Jak widzicie, organizatorzy celują w identyczny program w oba dni. Jednak trzeba mieć na uwadze, że do imprezy pozostało jeszcze półtora tygodnia, możliwe są zmiany. Jeśli jakieś zajdą, informację znajdziecie na stronie: https://facebook.com/antidotumairshow

Bilety są jeszcze dostępne, ale wyprzedają się szybko: https://tobilet.pl/antidotum-airshow-leszno-2024.html

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony