Książka "Motoparalotnie: Niezbędnik pilota"

Książka "Motoparalotnie: Niezbędnik pilota" (fot.

Niedawno ukazała się książka "Motoparalotnie: Niezbędnik pilota", której autorem jest Dean Eldridge i przyjaciele, wydana nakładem Wydawnictwa PARArara. Książkę przetłumaczyli Jędrzej Jaxa-Rożen i Karolina Kocięcka.

„Motoparalotnie: Niezbędnik pilota” jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć lub utrwalić swoją wiedzę na temat latania na paralotni z napędem.

Książka ma 240 stron. W ponad 50 rozdziałach można znaleźć mnóstwo teoretycznych i praktycznych informacji na temat techniki latania i sprzętu, przekazanych w przystępny sposób przez jednych z najlepszych instruktorów i pilotów na świecie. Jest to bardzo wartościowa książka, a jednocześnie łatwa w czytaniu i dodatkowo wzbogacona przejrzystymi ilustracjami i wspaniałymi zdjęciami.

Niezależnie od tego, czy z niecierpliwością oczekujecie pierwszego lotu, szukacie możliwości doskonalenia swoich umiejętności, czy jesteście już doświadczonymi pilotami, powinniście znaleźć coś wartościowego w książce "Motoparalotnie: Niezbędnik pilota".

Jej zawartość jest zwieńczeniem doświadczeń z latania, które zdobyłem w ciągu 20 lat bycia pilotem. Jest tu też wiele cenych wskazówek od szanowanych pilotów z całego świata – mówi Dean Eldridge. – W książce znajdziecie wskazówki techniczne, opisy wielu technik startu, lądowania i latania, kilka świetnych zaleceń dotyczących bezpieczeństwa i legalności lotów oraz wiele porad, które pomogą utrzymać was i wasz sprzęt w najlepszej formie – dodaje.

Źródło: PARArara
comments powered by Disqus