Zawody Mikrolotowe i Charytatywny Piknik Lotniczy Rotary Dzieciom przeniesione!

Zawody Mikrolotowe oraz Rodzinny Piknik Lotniczy Osiek 2014

Stowarzyszenie Promocji Lotnictwa "Od Śmigła" oraz Rotary Klub Bydgoszcz z przykrością informują, że z przyczyn niezależnych od organizatorów zaplanowane na terenie Aeroklubu Bydgoskiego w dniach 24-25 maja Zawody Mikrolotowe i Charytatywny Piknik Lotniczy Rotary Dzieciom zostają przeniesione.

Impreza odbędzie się na lądowisku w miejscowości Czarże w dniach 21-22 czerwca. Harmonogram nie ulega zmianom, wzorem lat ubiegłych zostaną rozegrane zawody mikrolotowe, tym razem o Puchar Prezydenta Klubu Rotary. Serdecznie zapraszamy wszystkie załogi.

Wkrótce poinformujemy wszystkich o szczegółach i przyczynach tej decyzji. Zbliżają się wakacje, a my po raz kolejny zaprosimy Was za miasto. Lokalizacje, które rozważamy są z wielu względów zdecydowanie lepsze od ogrodzonego lotniska w centrum miasta, o czym będziecie mieli okazję się przekonać (bocian lecący w szyku z samolotem to rzadko spotykana atrakcja). Zatem rezerwujcie termin 21-22 czerwca. Będziemy mieli możliwość oglądać z góry piękne tereny Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony www.odsmigla.com

Źródło: odsmigla.com
comments powered by Disqus