Warsztaty Sztuki Fotografii na lotnisku cywilnym i wojskowym

Warsztaty Sztuki Fotografii na lotnisku

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach na lotnisku cywilnym i wojskowym - Krakow Airport - w terminie 6-7 kwietnia br.

Wydarzenia w ramach projektu Warsztaty Sztuki Fotografii to zawsze doskonały sposób na regularne podnoszenie swoich umiejętności fotograficznych. Mimo, iż projekt jest niekomercyjny, dokładamy wszelkiej staranności podczas przygotowania i organizacji naszych imprez, co przekłada się na ich wysoką jakość merytoryczną, ale i dobrą oprawę. Doceniamy też wierność naszych uczestników. Zatem jeśli to nie pierwsze nasze wydarzenie, w którym bierzesz udział, sprawdź specjalne warunki.

OPIS WARSZTATÓW:
100 % praktyki!
Warsztaty Sztuki Fotografii zapraszają na cykl spotkań, za każdym razem w innej, atrakcyjnej lokalizacji, podczas których będziecie mogli ćwiczyć pod okiem wykładowców, uczyć się od innych uczestników i weryfikować swoje prace na bieżąco. Na każde warsztaty będziecie też mogli przynieść swoje portfolio, które zostanie skomentowane przez naszych wykładowców.

Podczas Warsztatów fotografii lotniczej będziemy gościć, przez całą sobotę, na płycie lotniska Krakow Airport oraz w jego części wojskowej należącej do 8. Bazy Lotnictwa Transportowego. Drugiego dnia naszym gospodarzem będzie Muzeum Lotnictwa w Krakowie, w którym będziemy mogli fotografować wnętrza wybranych maszyn.

Uwaga! Uczestnikami warsztatów, ze względu na ich charakter oraz przebywanie w strefie chronionej, mogą być jedynie osoby pełnoletnie posiadające ważny dokument potwierdzający tożsamość. Wszyscy uczestnicy przejdą przez standardową kontrolę lotniskową, zatem nie mogą posiadać ze sobą przedmiotów zabronionych. Na kilka dni przed wydarzeniem wszyscy uczestnicy zostaną poproszeni o przesłanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji warsztatów na terenie portu lotniczego.

Dwudniowe warsztaty, w ramach cyklu Warsztaty Sztuki Fotografii, odbędą się w Krakowie, w dniach 6-7 kwietnia, na terenie Krakow Airport, 8 Bazy Lotnictwa Transportowego oraz w Muzeum Lotnictwa.

Facebook: Warsztaty Sztuki Fotografii

Po więcej szczegółów odsyłamy Was tutaj.

Źródło: Muzeum Lotnictwa Polskiego
comments powered by Disqus