Spotkanie robocze Biura Organizacyjnego Płockiego Pikniku

Płocki Piknik Lotniczy
W dniu 2 -02 – 2011 w Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej odbyło się pierwsze spotkanie robocze Biura Organizacyjnego Płockiego Pikniku Lotniczego 2011. Celem spotkania było przedstawienie członków oraz określenie kierunków i zadań roboczych dla poszczególnych osób. Wszystkie zatwierdzone dane kontaktowe najważniejszych osób znajdują się w zakładce „Kontakt” na stronie płockiego pikniku.

Dyrektor Pokazów Sławomir Adamowski przedstawił wstępne założenia, które Biuro Organizacyjne będzie etapowo realizować.

Rozmowy dotyczyły m.in. tematów o rozszerzeniu współpracy z mediami elektronicznymi takimi jak portale społecznościowe, oraz wykorzystanie najnowszych systemów medialno- reklamowych by jeszcze lepiej i szybciej informować o wszystkich nowinkach w trakcie przygotowań oraz samych pokazów. Już teraz Organizatorzy serdecznie zapraszają do przeglądania nowo powstałych kanałów informacyjnych na portalu Facebook i NK.

Poruszane były tez tematy parkingów i lepszego zagospodarowania terenów będących w strefie pokazów.

Głównym punktem rozmów byli oczywiście zaproszeni goście, czyli lista statków powietrznych biorących udział w pokazach. Już niebawem będą znane wszystkie atrakcje czekające na widzów w te dwa dni 18 i 19 czerwca 2011 w Płocku.

Źródło: lotniczyplock.pl
comments powered by Disqus