Przejdź do treści
Międzynarodowa Konferencja i Wystawa z cyklu „Lotnictwo Nowej Generacji – strategie, technologie, rozwiązania"
Źródło artykułu

Międzynarodowa Konferencja i Wystawa z cyklu „Lotnictwo Nowej Generacji – strategie, technologie, rozwiązania"

27 marca 2019 w Warszawie odbędzie się kolejna Międzynarodowa Konferencja i Wystawa z cyklu „Lotnictwo Nowej Generacji – strategie, technologie, rozwiązania". Jest to unikalne w skali kraju wydarzenie, łączące najważniejszych interesariuszy lotnictwa wojskowego i cywilnego oraz przemysłu lotniczo-kosmicznego.

Zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu i zaprezentowania swoich osiągnięć, produktów, usług i potencjału kooperacyjnego w ramach wystawy i konferencji, wobec odbiorców z Polski i zagranicy.

Wśród wiodących tematów tegorocznej konferencji będą:
 

  • Nowa generacja lotnictwa wojskowego – myśliwce generacji V lub IV+, śmigłowce i systemy bezzałogowe
  • Zapewnienie bezpieczeństwa baz i portów lotniczych przed militarnymi  i pozamilitarnymi zagrożeniami
  • Rozwój sektora lotniczo-kosmicznego w Polsce poprzez udział w projektach międzynarodowych i transfer technologii w związku z programami modernizacyjnymi Wojska Polskiego

Swój udział w tegorocznej konferencji potwierdzili już m.in. Pan Minister Mikołaj Wild, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury, Pełnomocnik Rady Ministrów ds. budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego; Pan gen. bryg. pil. Piotr Krawczyk, Rektor-Komendant Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie; Pan płk dr hab. inż. Cezary Wasser, Szef Szefostwa Służby Ruchu Lotniczego Sił Zbrojnych RP, Pełnomocnik Ministra Obrony Narodowej ds. utworzenia władzy lotnictwa wojskowego; Pan Jacek Bartosiak, Prezes Centralnego Portu Komunikacyjnego; Pan Rafał Milczarski, Prezes Polskich Linii Lotniczych LOT oraz Pan Tomasz Szymczak, Prezes Polskiego Klubu Lotniczego.

Organizatorami wydarzenia są: Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie oraz Zarząd Targów Warszawskich S.A.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony