Zostań wolontariuszem podczas 29. Balonowego Pucharu Leszna

Zostań wolontariuszem podczas 29. Balonowego Pucharu Leszna (fot. balony.leszno.pl)

Jak już wcześniej zapowiadaliśmy, w dniach 9-12.09.2020 r. rozegrana zostanie 29. edycja Balonowego Pucharu Leszna. Trwają przygotowania. Organizatorzy zakończyli okres zgłoszeniowy dla pilotów z Polski. Rozpoczynają drugą turę, czyli dwutygodniowy okres zgłoszeniowy dla zawodników z zagranicy.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak "od kuchni" wygląda organizacja zawodów balonowych i spotkać osobiście zawodników to pomóż stworzyć to wydarzenie i zostań wolontariuszem. Leszczyński Klub Balonowy poinformował o rozpoczęciu zapisów na wolontariat.

Coraz częściej dostajemy zapytania o możliwość wzięcia udziału w Balonowym Pucharze Leszna i z przyjemnością otwieramy listę. Jak co rok zapraszamy ludzi miejscowych, gotowych do pracy w zespołach pomiarowych podczas rozgrywania konkurencji – mówią organizatorzy.

Balony to najpiękniejszy sport na świecie, łączący wielu niesamowitych, pełnych pasji ludzi z całego świata. – Jeśli masz ochotę być częścią tej barwnej, balonowej przygody, a wstawanie wcześnie rano Ci niestraszne, czas najwyższy byś zgłosił się do nas. Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – zachęcają.

Organizatorzy proszą o kontakt w wiadomości prywatnej na fanpage Balonowy Puchar Leszna lub przez maila: zosiaprawicka@wp.pl

Więcej informacji na stronie www.balony.leszno.pl

Źródło: Leszczyński Klub Balonowy
comments powered by Disqus