Ostatnia okazja, żeby wylicytować lot z Mistrzem Świata

RPA Bolesław Radomski, Dariusz Lechowski, Źródło: zawodysamolotowe.pl

Jeszcze tylko przez jeden dzień można licytować lot nad Toruniem z Mistrzem Świata, Bolkiem Radomskim:

http://aukcje.wosp.org.pl/lot-z-mistrzem-swiata-w-lataniu-precyzyjnym-i9...

cała kwota idzie na WOŚP, bo to taka wośpowa aukcja :)

Przypomnijmy również, iż wciąż trwa głosowanie w plebiscycie na „Sportowca Torunia 2013” organizowanym przez Dziennik Nowości Toruńskie. Jednym z nominowanych jest Mistrz Świata w Lataniu Precyzyjnym Bolesław Radomski, który w 2013 r. zdobył złoto podczas 21 Mistrzostw Świata rozgrywanych w niemieckim Bautze.

Poniżej publikujemy apel Bolesława Radomskiego:

"16 grudnia ruszyło głosowanie na Sportowca Torunia 2013, które potrwa do 3 lutego 2014 roku. Tym razem, kapituła wybrała 20 kandydatów w kategorii senior. Rywalizacja jest bardzo zacięta, a każdy głos na wagę złota - stąd moja nieśmiała prośba o wsparcie akcji.

Nasz sport jest mało znany, ale wierzę, że taki plebiscyt może przybliżyć tematykę latania sportowego. Będąc w ścisłej światowej czołówce w lataniu precyzyjnym i rajdowym, możemy poszczycić się sporym dorobkiem medalowym:


http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_świata_w_samolotowym_lataniu_precyzyjnym

W sierpniu tego roku w Toruniu odbędą się 19. Rajdowe Mistrzostwa Świata, na które gorąco zapraszam. Chcielibyśmy zainteresować społeczeństwo takim wydarzeniem, pokazując z bliska naszą pasję do latania. Wierzę, że ten plebiscyt może wpłynąć na pozytywny odbiór sportu samolotowego. Dowolną ilość SMS-ów o treści NOW.S.15 można wysłać na numer 7148. Koszt to 1,23 PLN, a bieżące wyniki dostępne są na stronie:

http://plebiscyty.7dni.pl/300145,Sportowiec-Torunia-2013Sportowa-Nadziej...

Z góry dziękuję za wszystkie głosy!"

Z lotniczym pozdrowieniem,
Bolesław Radomski

Źródło: www.mftpolska.blogspot.com

Źródło: Internet
comments powered by Disqus