Oprogramowanie porównujące dane techniczne statków powietrznych

Conkli & de Decker

Firma Conklin & de Decker wydała edycję 2010/2011 Aircraft Performance Comparator (APC), oprogramowania umożliwiającego potencjalnym nabywcom dokonać porównania i zestawienia osiągów samolotów odrzutowych, biznesowych, turbośmigłowych, tłokowych oraz śmigłowców.

Użytkownik APC ma wgląd we wnętrza samolotów, elementy zewnętrzne, a także dane osiągowe, które zostały udostępnione na podstawie instrukcji użytkowania w locie, wyjaśniają przedstawiciele firmy, zwracając uwagę na fakt, iż samoloty wyświetlane są w tej samej skali, co ułatwia dokonanie oceny i drukowanie raportów.

Rozszerzony został również dział pomocy oferując bardziej przystępne definicje. W wydaniu 2010/2011 zawarte są wstępne dane na temat nowych samolotów, w tym m.in. Embraera Legacy 650, Bella 429, Diamonda DA-42NG oraz aktualizacje wielu innych juz wcześniej zaprezentowanych maszyn.

"Aircraft Performance Comparator jest doskonałym narzędziem dla dealerów i brokerów lub każdej osoby planującej zakup samolotu", powiedział Bill de Decker, prezes i współzałożyciel Conklin & de Decker. "Co najważniejsze, kupujący statek powietrzny mają najbardziej aktualne i kompletne dane przed podjęciem decyzji, który z nowych lub używanych statków powietrznych jest dla niego odpowiedni."

Cena najnowszego wydania Aircraft Performance Comparator wynosi 695 dolarów za wersję z samolotami odrzutowymi, 595 dolarów z turbośmigłowymi lub śmigłowcami i 450 dolarów za bazę danych dot. maszyn tłokowych. Zniżki za wykupienie wielu baz danych wahają się od 100 do 300 dolarów. Szczegółowe raporty na temat poszczególnych statków powietrznych można zamówić za 100 dolarów za sztukę, z 20% zniżką w przypadku większego zlecenia.

Conklin & de Decker, która działa od 26 lat, zajmuje się badaniami w branży lotniczej, konsultingiem i edukacją. Posiada oddziały w  Orleanie, w stanie Massachusetts, w Arlington, w Teksasie i w Phoenix, w stanie Arizona. Założona w 1984 roku spółka, skupia się głównie na zarządzaniem finansami, planowaniem floty, badaniem rynku oraz kwestiach podatków w lotnictwie.

Więcej informacji na stronie ConklinDD.com

Źródło: Internet
comments powered by Disqus