Emirates witają 2013 rok promocyjnymi cenami przelotów w całej siatce

Airbus A380 w barwach Emirates

Emirates, jedne z najszybciej rozwijających się linii lotniczych na świecie, witają 2013 rok wyjątkowo atrakcyjnymi cenami biletów. Oferta skierowana jest do klientów, którzy potrafią szybko korzystać z nadarzających się okazji. Bez względu na to, czy w ramach postanowień noworocznych obiecamy sobie spędzić więcej czasu z rodziną, czy odwiedzić wymarzone miejsca na kuli ziemskiej, w ofercie Economy Class Emirates, dostępnej dla rezerwujących z dużym wyprzedzeniem, znajdziemy wymarzony bilet dla siebie.

Specjalne taryfy dotyczą podróży w okresie od 6 lutego do 10 czerwca 2013 roku i obowiązują na ponad 120 kierunkach z siatki połączeń Emirates. Warunkiem jest dokonanie rezerwacji pomiędzy 26 grudnia 2012 roku a 10 stycznia 2013 r. Dokładne warunki promocji dostępne są u agentów sprzedaży Emirates oraz na stronie przewoźnika.

- Doskonała jakość usług i szeroka oferta połączeń, od Buenos Aires i San Francisco na zachodzie po Tokio i Auckland na wschodzie to tylko niektóre z wielu powodów, dla których warto latać z Emirates - powiedział Thierry Antinori, Wiceprezes Emirates ds. Globalnej Sprzedaży. - Dziś dodajemy jeszcze więcej korzyści dla naszych pasażerów dzięki specjalnym taryfom w klasie ekonomicznej, którymi witamy Nowy Rok 2013. Gorąco zachęcam naszych klientów, aby jak najszybciej rezerwowali przeloty w najlepszych cenach - dodał Antinori.

Promocją objęte jest między innymi najnowsze połączenie Emirates z Warszawy do Dubaju,  które ruszy już 6 lutego 2013 roku. Bilety w obie strony dostępne są w cenie już od 1972 złotych. Dla wielbicieli Indii Emirates proponują m.in. przeloty do Mumbaju już za 1848 złotych od osoby. Będzie także okazja, aby tanio polecieć do Chin - bilety do Szanghaju dostępne będą od 2048 złotych, a do Hong Kongu w cenie od 2233 złotych za osobę. Niewiele więcej zapłacimy za przelot do Tajlandii - miejsce na trasie z Warszawy do Bangkoku zarezerwować będzie można już za 2283 złote w obie strony. Dla zainteresowanych daleką egzotyką linie Emirates proponują między innymi przeloty na Malediwy w cenie 2693 złotych w obie strony. W promocyjnych cenach udamy się także do Nowej Zelandii (Auckland już za 4054 złote w obie strony) oraz Australii (przelot do Adelaide od 3918 złotych w obie strony).

Klienci korzystający ze specjalnych promocyjnych taryf na powitanie 2013 roku mają większą szansę, aby podróżować na pokładzie flagowej maszyny przewoźnika, Airbusa A380. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu do rozkładu lotów aż dwóch rejsów dziennie wykonywanych właśnie przez samoloty tego typu - na trasach z Dubaju do Nowego Jorku oraz do Paryża (od 1 stycznia 2013 r.). Niedawno, bo 10 grudnia 2012 r., przewoźnik zdecydował się postawić wyłącznie  tę maszynę w obsłudze rejsów do Londynu (Heathrow). Airbusy A380 Emirates obsługują także połączenia do Singapuru i Moskwy (od 1 grudnia 2012 r.)., oraz do Melbourne od 1 listopada 2012. Łącznie flota 31 Airbusów A380 obsługuje już 21 kierunków z siatki połączeń Emirates.

Wszystkie połączenia dostępne w promocji oraz ceny sprzedaży biletów na poszczególnych trasach znaleźć można tutaj.

Biuro Prasowe Emirates

Źródło: Internet
comments powered by Disqus