70 stron o UAV w geodezji: Drony dla Geodety 2021

Drony dla Geodety - niezbędnik sprzętowy (fot. geoforum.pl)

Portal Geoforum.pl poinformował, że można już bezpłatnie pobierać najnowszą edycję niezbędnika sprzętowego „Drony dla Geodety”. Niezależnie od tego, w jaki sposób wykorzystujemy bezzałogowce (lub planujemy je użytkować), w numerze każdy znajdzie coś dla siebie.

Kluczowym elementem naszych niezbędników sprzętowych są zestawienia produktów dostępnych w ofercie krajowych dystrybutorów. W „Dronach dla Geodety” przyglądamy się bezzałogowym wirnikowcom oraz płatowcom przeznaczonym na szeroko rozumiany rynek geodezyjny, a także aplikacjom służącym do przetwarzania zdjęć do postaci ortofotomapy, chmury punktów oraz numerycznych modeli terenu.

Ale 70 stron tej publikacji to nie tylko tabele, ale również artykuły o różnorodnej tematyce. W najnowszej edycji będzie można przeczytać m.in. o wybranych bezzałogowcach i przeznaczonych dla nich sensorach, efektywnych sposobach udostępniania danych z dronów czy o nietypowych i innowacyjnych zastosowaniach tych maszyn. W numerze radzimy także, jak trafnie wybrać oprogramowanie do przetwarzania zdjęć oraz analizujemy trendy na rynku geodezyjnych UAV.

Do pobrania:
•  Drony dla Geodety 2021 – w formie interaktywnego flipbooka
•  Drony dla Geodety 2021 – w formie pliku PDF

Źródło: geoforum.pl
comments powered by Disqus