Ceremonia wręczenia nagród FAI na żywo w internecie

Ceremonia wręczenia nagród FAI 2020 (fot. fai.org)

Z powodu pandemii Covid-19 tradycyjna tegoroczna ceremonia wręczenia nagród FAI została przeniesiona do trybu online i przekształcona w ogłoszenie wręczenia nagród.

Wydarzenie będzie transmitowane w środę 2 grudnia 2020 r. o godzinie 19:00 UTC na stronie www.fai.org oraz na kanale FAI Youtube.

W tym roku 45 nagrodzonych zostanie uhonorowanych dyplomami lub medalami FAI za ich wybitny wkład w różnorodne zajęcia, sporty i dyscypliny w FAI. Nazwiska odbiorców zostaną ogłoszone w filmie wraz z opisem ich osiągnięć.

Prezydent FAI Bob Henderson powiedział: „Zapraszam wszystkich z całego świata, aby dołączyli do nas, aby uczcić ludzi, którzy odegrali ważną rolę w świecie sportów lotniczych i nie tylko. Ceremonia wręczenia nagród FAI jest tak ważnym punktem w naszym kalendarzu, że byliśmy zdeterminowani, aby ją zorganizować pomimo pandemii. W pewnym sensie była to okazja do wykazania się kreatywnością i zaprezentowania nagród FAI w świeży sposób”.

Gdzie oglądać?
•  na stronie www.fai.org
•  na kanale FAI Youtube

Ceremonia wręczenia nagród FAI jest częścią 114. Konferencji Generalnej FAI, która również odbędzie się w tym roku online.

Źródło: fai.org
comments powered by Disqus