Lotnisko w Radomiu poszukuje pracowników

Wizualizacja Portu Lotniczego Warszawa-Radom - terminal wewnątrz (fot. polish-airports.com)

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” właściciel Portu Lotniczego Warszawa - Radom poszukuje pracowników na stanowisko menadżera do spraw inwestycji, specjalisty do spraw administrowania systemami zabezpieczenia technicznego a także kontrolerów bezpieczeństwa portu lotniczego.

O poszukiwaniu pracowników do pracy w budowanym obecnie cywilnym porcie lotniczym poinformował Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu, który na mocy porozumienia z „Portami Lotniczymi” będzie się zajmował rekrutacją specjalistów do pracy na lotnisku w Radomiu.

Kontrolerów bezpieczeństwa w imieniu „Portów Lotniczych” poszukuje natomiast spółka „ACS”. Wszystko wskazuje na to, że ofert pracy na budowanym obecnie lotnisku w Radomiu będzie coraz więcej. W przypadku specjalistycznych zawodów nie wykluczone, że kandydaci będą mieli możliwość uzyskania odpowiednich kwalifikacji potrzebnych do zatrudnienia w Radomiu podczas stażowej pracy na lotnisku Warszawa – Okęcie.

Obecna rekrutacja nie jest pierwsza w odniesieniu do nowego lotniska. W przyszłości Port Lotniczy Warszawa – Radom będzie jednym z większych pracodawców w mieście.

Cały artykuł czytaj na stronie www.echodnia.eu

Źródło: echodnia.eu
comments powered by Disqus