Przejdź do treści
Torby Brightline w ofercie sklepu dlapilota.pl
Źródło artykułu

Torby BrightLine w ofercie sklepu dlapilota.pl!

Z przyjemnością informujemy, iż wraz z początkiem roku wprowadziliśmy do oferty sklepu dlapilota.pl pożądane przez wielu torby amerykańskiej firmy BrightLine.

Brightline to coś więcej niż torby. To system modułowy FLEX, dzięki któremu każdy może samodzielnie budować własny model i konfigurować go w zależności od preferencji. Przemyślane rozwiązania zastosowane w każdym module pozwalają bez trudu zapakować wszystko co niezbędne w zależności od potrzeb danej chwili.

Najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz staranność wykonania zapewniają wieloletnią satysfakcję z użytkowania toreb Brightline.

Aby ułatwić optymalny wybór, proponujemy 3 prekonfigurowane modele:

B7 Flight


Torba Brightline B7 Flight w sklepie dlapilota.pl (LINK)


D3 Hover


Torba Brightline D3 Hover w sklepie dlapilota.pl (LINK)


B18 Hangar


Torba Brightline B18 Hangar w sklepie dlapilota.pl (LINK)


Każda z toreb oferuje różne rozwiązania dla różnych potrzeb. Z modułów zastosowanych w torbie B7 Flight można zbudować 4 różne torby. Model B18 Hangar umożliwia zbudowanie aż 8 różnych wariantów. D3 Hover to nie tylko torba, bowiem w ciągu 10 sekund, odsuwając dwa suwaki można przekształcić ją w wygodny plecak.

System FLEX firmy Brightline to innowacyjne rozwiązanie doceniane przez wymagających klientów na całym świecie w wielu różnych branżach, szczególnie w lotnictwie.

Zapraszamy!


Artykuł zawiera lokowanie produktu 

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony