Myśliwiec Hurricane dywizjonu 303 wkrótce w World of Warplanes

Hawker Hurricane

Wargaming informuje, że została nawiązana współpraca z Kino Świat, producentem i dystrybutorem filmowym, przy premierze filmu „303. Bitwa o Anglię”. Film opowiada historię dywizjonu 303, jednego z szesnastu, które walczyły na brytyjskim niebie.

Wyposażeni w samoloty Hawker Hurricane osiągnęli niesamowite wyniki bojowe. W rolach głównych zobaczymy m.in. Marcina Dorocińskiego czy Iwana Rheona (Gra o Tron), a film został wyreżyserowany przez Davida Blaira (zwycięzca nagród BAFTA i Emmy).

Gracze w World of Warplanes już wkrótce będą mogli zagrać specjalnym modelem myśliwca Hawker Hurricane o nazwie „Dywizjon 303”. Samolot został szczegółowo odwzorowany i w najdrobniejszych detalach oddano wszystkie insygnia dywizjonu w hołdzie bohaterskim lotnikom. Samolot będzie można zdobyć zupełnie za darmo wykonując serię misji w grze lub ewentualnie kupić. Ponadto, stworzony został nowy hangar w grze na bazie lotniska RAF Northolt, które również zobaczymy w filmie. Oba te elementy trafią do gry już wkrótce.

Czytaj całość artykułu na stronie www.techon.pl

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus