Przejdź do treści
Źródło artykułu

Lotnictwo, akrobacja, sport - Artur Kielak na profilu Praktyczna Strona Treningu

Na profilu „Praktyczna Strona Treningu”  na stronie open.spotify.com został udostępniony podcast "Lotnictwo, akrobacja, sport - Artur Kielak” z jednym z najlepszych pilotów akrobacyjnych w Polsce. Uważasz, że Twój sport daje Ci popalić? To nie próbowałeś lotnictwa akrobacyjnego.

Artur Kielak, przede wszystkim pilot akrobacyjny, kapitan samolotów pasażerskich, miłośnik broni, człowiek wyjątkowo aktywny na co dzień, mors… facet z krwi i kości. Z odcinka dowiesz się... Jakie wyzwania fizyczne i psychiczne czekają na pilota akrobacyjnego? Jak wygląda historia kariery/życia jednego z najlepszych pilotów akrobacyjnych?

Ponad to.. Usłyszysz o błędach jakie popełniają najlepsi. Uzyskasz odpowiedź na kim wzorują się najlepsi. Poznasz historię najbardziej wojskowego cywila w Polsce. Usłyszysz o planach i sukcesach wybitnego pilota. Dowiesz się jak dbają o siebie najlepsi piloci w kraju i co ich łączy.

Posłuchaj co znaczy prawdziwa pasja...pasja do lotnictwa. Całość wymaga bezpłatnego logowania i dostępna jest tutaj: (LINK)
 

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony