Czas lotniska w Balicach dobiega końca? Mają pomysł na nową lokalizację!

Port Lotniczy Kraków (fot. Jacek Krawczyk)

Niestety, ale komuś zabrakło wiedzy i odpowiedniego fachowca. To jednak nic dziwnego, skoro bez konkursu zatrudnia się prezesa, osobę z powołania politycznego, a do tego znajomego czy też krewnego pani Beaty Szydło. Prezes Radosław Włoszek może jest ekspertem od historii, ale na pewno nie od ekonomii, projektowania lotnisk i planowania strategicznego.

Popisał się też minister Adamczyk. On chyba ściele sobie gniazdko, by jakimiś decyzjami zasłużyć się w układzie krakowskim, by na emeryturze mieć dostęp do tzw. koryta. To wszystko mówię z pełną odpowiedzialnością, bo w całym tym grajdole krakowskim podejmuje się decyzje polityczne, a cierpią na tym mieszkańcy – o kontrowersyjnych planach rozbudowy lotniska w Balicach w rozmowie z KRKnews mówi Sławomir Harpeniuk, członek stowarzyszenia „Przyjazne Lotniska”.

Ludzie z tego stowarzyszenia w większości mieszkają w pobliżu lotniska i chcą dyskusji o planach z nim związanych. Narzekają jednak, że media też są przeciwko nim i nie chcą słuchać, co mają do powiedzenia. My chcemy. Poniżej rozmowa ze Sławomirem Harpeniukiem, członkiem stowarzyszenia „Przyjazne Lotniska”.

Czytaj całość artykułu na stronie www.krknews.pl

Źródło: krknews.pl
comments powered by Disqus