Latanie z mistrzem i nie tylko

Szybowiec na lotnisku w Lesznie

Jak co roku Centralna Szkoła Szybowcowa w Lesznie zaprasza na obozy przelotowe pod hasłem „Trening z Mistrzem” oraz na trening w przelotach i doskonalenie sztuki pilotażu szybowcowego.

W określonych terminach mamy do dyspozycji szybowiec „ARKUS” i najlepszych polskich pilotów szybowcowych.

Dla „polujących na warunki do srebrnych i złotych odznak szybowcowych mamy do dyspozycji 4 jantary, 3 juniory i 2 piraty oraz świeżo wymalowaną i odnowioną Libellkę.

Mamy samoloty holujące i nowiuteńką wyciągarkę.

Latamy 7 dni w tygodniu od świtu do nocy i zapewniamy dobrą opiekę każdego uczestnika, dobrą informację o pogodzie i dobre przygotowanie do przelotu.

Zapraszamy wszystkich, zarówno początkujących jak też doświadczonych pilotów od których „młodzi” będą mogli się uczyć dobrego latania w powietrzu jak też w kawiarni przy „wieczornych opowieściach”.

Mile widziani piloci z własnymi szybowcami.

Organizujemy również wykłady i seminaria z przygotowania do lotów, taktyki przelotowej i wiele innych spotkań tematycznych zależnie od zainteresowań uczestników szkolenia i obozów.

Takiego bezpiecznego i przyjaznego lotniska z takim zapleczem socjalnym nigdzie w Polsce nie znajdziecie.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na naszej stronie www.cssleszno.eu w zakładkach: - Trening z mistrzem, Obozy termiczno-przelotowe oraz pod nr telefonu i emejlem: +48 512 033 426,  k.jakubowski@cssleszno.eu

Zapraszamy do Leszna.

Źródło: CSS AP w Lesznie
comments powered by Disqus