Strona www Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej zanotowała ponad 50 000 odwiedzin

Brygada Lotnictwa MW

Oficjalna strona internetowa Gdyńskiej Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej zanotowała ponad 50 000 odwiedzin. W serwisie, który wystartował niespełna 3 lata temu, ukazało się już ponad 460 komunikatów i 3500 fotografii dokumentujących codzienne wydarzenia w jednostkach lotnictwa morskiego.

Początek funkcjonowania internetowego serwisu lotnictwa morskiego związany jest ze stroną Marynarki Wojennej. W kwietniu 2007 roku pojawiły się tam pierwsze komunikaty na temat wydarzeń w jednostkach Brygady Lotnictwa MW. Po 15 miesiącach funkcjonowania w ramach strony MW ruszyła pierwsza samodzielna strona internetowa Gdyńskiej Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej.

W tworzenie serwisu, administrowanego przez specjalistów Oddziału Informatyki Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej, zaangażowanych jest wiele osób z jednostek brygady w Gdyni Babich Dołach, Siemirowicach i Darłowie. To dzięki nim na stronie pojawia się tyle informacji dokumentujących wydarzenia w lotnictwie morskim, artykuły oraz zdjęcia z ćwiczeń i manewrów. Dzięki współpracy z Zespołem Reporterskim MW oraz redakcją portalu lotniczego aviateam.pl powstają również filmy. Z okazji 50 000 wizyt na stronie redakcja avieteam.pl przygotowała specjalnie kolejny film.

Zobacz film

Wszystkim sympatykom polskiego lotnictwa morskiego, obecnym i byłym lotnikom, serdecznie dziękujemy za okazywane wsparcie i zainteresowanie służbą polskich skrzydeł nad Bałtykiem.

Już wkrótce start serwisu Brygady Lotnictwa MW w nowej odsłonie !!!

Źródło: Brygada Lotnictwa MW
comments powered by Disqus