Pracowity Weekend Zespołu Akrobacyjnego Biało-Cerwone ISKRY

Biało-Czerwone Iskry

W najbliższy weekend Zespół Akrobacyjny Biało-Czerwone ISKRY zaprezentuje się podczas V Płockiego Pikniku Lotniczego oraz Pikniku Szybowcowego w Lesznie

Jako jedna z głównych atrakcji tegorocznych Pikników Lotniczych w Płocku i Lesznie wymieniany jest Zespół Akrobacyjny "Biało-Czerwone ISKRY". Pierwsi Zespół "Biało-Czerwone ISKRY" będą mogli podziwiać widzowie, którzy będą uczestniczyć w V Płockim Pikniku Lotniczym. Zgodnie z programem V Płockiego Pikniku Lotniczego Piloci w pomalowanych w narodowe barwy ISKRACH pojawią się nad Wzgórzem Tumskim nad Wisłą 18 czerwca br. o godz. 12.30. W niedzielę 19 czerwca br. Zespół Akrobacyjny Biało-Czerwone ISKRY po raz drugi w tym roku będą mogli zobaczyć mieszkańcy Leszna. Pierwszy raz Zespół Biało-Czerwone ISKRY gościł na leszczyńskim niebie 30 kwietnia br, podczas inauguracji nowego cyklu Grand Prix w żużlu, gdzie Piloci wykonali przelot ze smugaczami nad stadionem im. Alfreda Smoczyka. Organizatorzy Pikniku Szybowcowego w Lesznie pokaz akrobacji w wykonaniu Zespołu "Biało-Czerwone ISKRY przewidzieli na godz. 14.00.

Wszystkich entuzjastów lotnictwa bardzo serdecznie zapraszamy do podziwiania podniebnych akrobacji w wykonaniu Pilotów z Zespołu Akrobacyjnego "Biało-Czerwone ISKRY".

kpt. Grzegorz Grabarczuk
oficer prasowy 4. SLSz

Źródło: bialoczerwoneiskry.eu
comments powered by Disqus