Obóz Spadochronowy w Tuszowie Narodowym

Obóz Spadochronowy w Tuszowie Narodowym (fot. Stanisław Fornal)

Związek Polskich Spadochroniarzy XVI oddział Rzeszów, Aeroklub w Tuszowie Narodowym i Sekcja Spadochronowa Aeroklubu Rzeszowskiego ogłaszają wspólnie organizowane wydarzenie – Obóz Spadochronowy,   który   odbędzie   się   w   dniach 27 kwietnia – 5 maja 2019 r. na lądowisku Aeroklubu im. Bogusława "BODKA" Mrozka w Tuszowie Narodowym.

Każdy, kto kocha spadochroniarstwo znajdzie coś dla siebie. Osoby które chcą odważyć się na swój pierwszy skok będą miały możliwość przejść kurs static-line i poszybować w swoim debiucie – zapowiadają organizatorzy.

Studenci spadochroniarstwa znajdą opiekę instruktorską i będą mogli frunąć po wymarzoną licencję, PJ-B będą mogli poćwiczyć celność lądowania, a PJ-C doskonalić się w wyznaczaniu miejsca zrzutu i prowadzeniu młodszych kolegów – dodają

Piszcie, przekażemy szczegóły i możliwości rezerwacji uczestnictwa – zachęcają organizatorzy.

Zaproszeni są wszyscy (bez wyjątku) miłośnicy spadochroniarstwa. A jak ktoś zechce tylko popatrzeć – to też jest mile widziany.

Można zarezerwować hotel w pobliżu, ale organizatorzy namawiają raczej na nocleg w obiektach lądowiska, rozbicie namiotu lub zadokowanie campera.

Przyłączajmy się do wydarzenia i twórzmy razem spadochronowy majowy weekend 2019 – zapraszają organizatorzy. I zapowiadają, że dla członków ZPS będzie specjalna niespodzianka.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: Aeroklub im. Bogusława "Bodka" Mrozka w Tuszowie Narodowym
comments powered by Disqus