Przejdź do treści
ID
149054

Angielski dla pilotów - Klucz do sukcesu w międzynarodowym środowisku lotniczym!

Dla firm
sprzedam
kursy i szkolenia
Opis ogłoszenia

Jesteś pilotem samolotów lub chcesz nim wkrótce zostać? Masz dosyć kursów językowych, które zupełnie nie są dostosowane do Twoich potrzeb? Uczysz się ciągle tylko niepotrzebnych zwrotów, które nie przydadzą Ci się w zawodzie? To znak, że warto, abyś wybrał się na kurs dla pilotów w szkole AKN.

Dlaczego? 
✅ Prowadzimy kursy na żywo, nie na platformie - masz więc okazję poćwiczyć to, z czym większość osób korzystających z platform ma największy problem - mówienie.
✅ Zajęcia prowadzi licencjonowany pilot, a więc ktoś, kto sam przeszedł przez wszystkie szkolenia i wie, co tak naprawdę będzie Ci potrzebne, a na co nie musisz zwracać uwagi.
✅ Jeśli jeszcze nie jesteś pilotem, przygotujemy Cię do egzaminu ATPL na poziomie ICO 4/5/6, a także do rozmowy kwalifikacyjnej.
✅ Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w małych 2-3 osobowych grupach, abyśmy mogli skupić się na Tobie i tym, czego Ci naprawdę potrzeba.
✅ Oferujemy zajęcia stacjonarne na warszawskiej Woli (Ogrodowa 32a) lub online.
 

Czy ostatnio szukałeś/aś kursu, który naprawdę byłby dla Ciebie? Nie zwlekaj dłużej! Dołącz do nas i odkryj, jakie nowe możliwości czekają na Ciebie w świecie lotnictwa!

 

160zł/h zajęcia indywidualne

95zł/h zajęcia w grupie 2-osobowej

80zł/h zajęcia w grupie 3-osobowej

www.akn.edu.pl

+48601511624

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
Szkoła Językowa AKN
Telefon kontaktowy
*********
POKAŻ DANE
E-mail
*********
POKAŻ DANE

Ogłoszenia powiązane

Sprzedam słuchawki David Clark h10-20 w stanie bardzo dobrym jak nowe . Widoczne na zdjęciach . Możliwość odbioru w Warszawie lub wysyłka. Zapraszam do kontaktu 
1000.00zł
ID
149042
Warszawa
Sześciomiesięczna subskrypcja aktywowana 2 tygodnie temu. Wszystkie przedmioty.
350.00zł
ID
144146
Sprzedam dostęp do bazy pytań ATPL(A) Aviation Exam- wszystkie przedmioty aktywna do 16.12.2023 zapraszam do kontaktu również przez WhatsApp
ID
143647
online/offline

Nasze strony