Przejdź do treści
ID
141216

Nowe samoloty Cessna Skyhawk, Skylane i Turbo Stationair

Dla firm
sprzedam
samolot
mazowieckie
Opis ogłoszenia

Cessna 172S Skyhawk

Cessna 172S Skyhawk to jeden z najpopularniejszych samolotów jednosilnikowych na świecie, sprawdzony niemal na wszystkich kontynentach i niemal we wszystkich warunkach pogodowych. Ten czteromiejscowy samolot wyposażony w 180 konny silnik Lycoming jest idealnym rozwiązaniem jako prywatny samolot dla użytkowników doskonalących swoje umiejętności pilotażowe i jednocześnie potrzebujących sprawdzonego i szybkiego środka transportu. Cessna 172S Skyhawk oferuje doskonałe osiągi, wysokie bezpieczeństwo i komfort lotu, a to wszystko za przystępną cenę i rozsądne koszty eksploatacji. Awionika firmy Garmin G1000NXi (glass cockpit) w standardzie czynią ten model jedną z najciekawszych propozycji na rynku. Opcjonalne, dodatkowe wyposażenie pozwala na wykonywanie lotów IFR.

GB Aircraft

GB Aircraft

Cessna 182T Skylane

Cessna 182T Skylane to drugi z najpopularniejszych modeli samolotów jednosilnikowych w portfelu marki Cessna. Ten czteromiejscowy samolot z 230 konnym silnikiem Lycoming i przestronną kabiną stanowi poważną, a zarazem znacznie szybszą alternatywę dla dalekich podróży samochodem zarówno w kraju jak i za granice. Ekonomika, komfort, zasięg i ładowność to przymiotniki najlepiej charakteryzujące cechy modelu Cessna 182T Skylane. Cessna T182 Skylane  to samolot, który może wykonywać loty w każdych warunkach pogodowych, o każdej porze dnia i nocy i na każdym lotnisku kontrolowanym krajowym i zagranicznym (opcjonalne, dodatkowe wyposażenie do lotów IFR). Samolot w standardzie wyposażony jest w awionikę firmy Garmin G1000NXi (glass cockpit)i oferuje wiele dodatkowych opcji wyposażenia, które wpływają na jego ostateczną cenę.

Cessna T182T Turbo Skylane w stosunku do modelu Cessna 182T Skylane wyposażona jest dodatkowo w turbosprężarkę zwiększającą moc silnika do 235 KM, instalacje tlenową dla całej załogi i ogrzewane śmigło, ma też znacząco lepsze osiągi.

GB Aircraft

GB Aircraft

Cessna T206H Turbo Stationair

Cessna T206H Turbo Stationair HD to sześciomiejscowy samolot wyposażony w turbodoładowany silnik Lycoming o mocy 310 koni mechanicznych. Dzięki zastosowanej turbosprężarce model ten charakteryzuje się bardzo dynamicznymi osiągami w całym zakresie wysokości przelotowych, a jego pułap maksymalny wynosi aż 27.000 stóp. Pozwala w komfortowych warunkach przewieźć sześć osób lub prawie 600 kilogramowy ładunek na dystansie ponad 1.000 km, stąd też bywa często wykorzystywany przez firmy jako narzędzie zapewniające szybki, wygodny i w pełni dyspozycyjny transport na znaczne odległości. Cessna T206H Turbo Stationair HD w standardzie wyposażona jest w awionikę firmy Garmin G1000NXi (glass cockpit), instalację przeciwoblodzeniową śmigła oraz instalację tlenową dla pilotów i załogi. Opcjonalne, dodatkowe wyposażenie pozwala na wykonywanie lotów IFR, przewóz ładunku (wersja cargo) oraz lądowanie na wodzie (zestaw pływaków). Ostateczna cena samolotu zależy od wyboru i rodzaju wyposażenia dodatkowego.

GB Aircraft

GB Aircraft

SPRZEDAŻ, WYNAJEM i DZIERŻAWA

GB Aircraft Sp. z o.o., wieloletni przedstawiciel firmy Cessna w Polsce, powstała z myślą o zapewnieniu pilotom i przyszłym właścicielom kompleksowej obsługi samolotów Cessna od momentu złożenia zamówienia na nowy samolot, przez jego sprowadzenie, rejestracje i odbiór na lotnisku docelowym. GB Aircraft zajmuje się wszystkim czynnościami związanymi z rejestracją samolotu Cessna na polskie znaki na podstawie wystawionego przez Klienta upoważnienia i zwrotu poniesionych kosztów. Poza sprzedażą oferujemy również możliwość dogodnej długoterminowej dzierżawy lub wynajmu samolotu Cessna w ramach indywidualnej umowy. W przypadku zainteresowania kupnem, dzierżawą lub przygotowania konkretnej konfiguracji i poznania jej ceny prosimy o kontakt.

www.gbaircraft.pl

Kontakt
Imię i nazwisko/ Firma
GB Aircraft
Telefon kontaktowy
*********
POKAŻ DANE
E-mail
*********
POKAŻ DANE

Ogłoszenia powiązane

AEROPRAKT A32  SP-SANA STAN PERFEKCYJNY...........................MTOM 600KGNALOT 93HAUTOPILOTORYGINALNY HAK DO HOLOWANIA SZYBOWCÓW / BANERÓW  - UŻYTY MAX 3X2 X WOLANTGLASSCOC...
108000.00zł
ID
148352
TORUN
Do sprzedaży Aeroprakt A-22 LS
ID
147875
Nigdy nieużywane, nowe słuchawki David Clark H-10-13.4. Jeszcze z metką w oryginalnym pudełku.  ( Dla chętnych mogę również zaproponować pokrowiec za dopłatą również oryginalny) ...
1800.00zł
ID
141733
Warszawa / okęcie
Sprzedam 50% udziału w samolocie ultralekkim TL 2000 Sting S4 . Pełna opcja wyposażeniowa. 
ID
82967
EPPT

Nasze strony